Oslo policija četrus mēnešus nevar noskaidrot vīrieša identitāti, Mixnews.lv

Oslo policija četrus mēnešus nevar noskaidrot vīrieša identitāti

фото

Pasaulē | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 13:22

Oslo policija jau četrus mēnešus nesekmīgi centusies noskaidrot kāda vīrieša identitāti, izsūtot fotogrāfijas un pirkstu nospiedumus Austrumeiropas valstu policijas spēkiem un pārbaudot pazudušo cilvēku sarakstus, raksta "thelocal.no".

Norvēģijas galvaspilsētā Oslo 2013. gada decembrī tika atrasts vīrietis ar pilnīgu atmiņas zudumu. Policija šonedēļ publiskojusi viņa fotogrāfiju, cerot uz sabiedrības atbalstu viņa identitātes noskaidrošanā. Pagaidām vīrietis dēvē sevi par Džonu Smitu, līdz atcerēsies savu vārdu.

"Mēs esam nonākuši izmeklēšanas punktā, kur esam izmēģinājuši visu, nekur nenonākot. Tādēļ mēs tagad (..) izplatām viņa attēlu," medijiem paziņoja Oslo policijas pārstāvis.

Vīrietis, kurš ir aptuveni 20 gadus vecs, tika atrasts sniega kupenā rūpniecības rajonā Oslo austrumos. Policija viņa stāvokli atrašanas brīdī raksturoja kā sliktu.

Vīrietis, domājams, Austrumeiropas izcelsmes, ļoti labi runā angliski, kā arī saprot čehu, slovāku, poļu un krievu valodu.

"Vīrietim nav identifikācijas dokumentu, un viņš neatceras savu vārdu, no kurienes nāk un kā nokļuvis Norvēģijā, vai jebkādas citas detaļas par savu dzīvi," norādīts policijas paziņojumā.

Foto: Oslo Policija

Komentāri