ASV vidusskolēns sadur 20 savus skolas biedrus (Papildināts, FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

ASV vidusskolēns sadur 20 savus skolas biedrus (Papildināts, FOTO, VIDEO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 18:13

Papildināta visa ziņa

Kādā Pensilvānijas pavalsts vidusskolā viens no skolēniem trešdien sadūris 20 citus audzēkņus, atsaucoties uz ASV amatpersonām, ziņo LETA-AFP/DPA.

"Tie ir nopietni ievainojumi," televīzijas kanālam CNN atzina vietējās slimnīcas traumu nodaļas vadītājs Kristofs Kaufmans. Četriem cietušajiem ir "dzīvību apdraudoši savainojumi".

фото

фото

фото

"Ievainojumi ir lieli, vairāk nekā (piecus centimetrus) lieli. Tam bija jābūt prāvam kaut kāda veida duršanas instrumentam," viņš sacīja.

Traumu centrā ar smagiem savainojumiem nogādāti septiņi 15 līdz 17 gadus veci skolēni un viens pieaugušais, Kaufmans apstiprināja, piebilstot, ka uzbrucējs savus upurus savainojis kaklā, vēderā un mugurā.

фото

фото

фото

Incidents noticis Franklinas reģionālajā vidusskolā Merisvillā, 50 kilometrus uz austrumiem no Pitsburgas, pl.07:15 pēc vietējā laika. Uzbrucējs ir arestēts, apliecināja Vestmorlendas apgabala ārkārtas dienestu preses pārstāvis Dens Stīvens.

фото

фото

фото

Uzbrucēju sagūstījuši policisti, kas ieradušies incidenta vietā, viņš sacīja. Pagaidām netiek izpausts nedz uzbrucēja vārds, nedz vecums.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

Komentāri