ASV auto ietriecas aprūpes centrā; gājis bojā bērns , Mixnews.lv

ASV auto ietriecas aprūpes centrā; gājis bojā bērns

фото

Pasaulē | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 10:54

ASV Floridas štatā dienas aprūpes centra ēkā trešdien ietriecoties automašīnai, viens bērns gājis bojā un vairāk nekā desmit ievainoti, ziņo LETA-AFP.

Incidentā, kas noticis Vinterparkā, netālu no Orlando, vairāki bērni guvuši "ļoti nopietnus" savainojumus, sacīja Floridas ceļu patrulēšanas dienesta preses pārstāve Vanda Diasa.

Ievainotie nogādāti reģiona slimnīcās, kur viens no viņiem vēlāk nomiris. Policija patlaban meklē traģēdiju izraisījušā apvidus auto īpašnieku.

Negadījumā dzīvību zaudējusi meitene. Policija par viņas identitāti tuvākas ziņas nesniedz. Atbilstoši aprūpes centra informācijai, tajā uzturējušies bērni vecumā no sešām nedēļām līdz 12 gadiem.

Apvidus auto "Dodge Durango" vispirms uztriecies kādai citai automašīnai, kas tad ietriekusies aprūpes centra ēkā, sacīja Diasa. "Dodge Durango" tad no negadījuma vietas lielā ātrumā aizbraucis. Varasiestādes vēlāk apvidus auto atradušas un tagad meklē tā īpašnieku.

Apvidus auto īpašnieks ir kāds 28 gadus vecs vīrietis, kuram 2010.gadā piespriests trīs gadu cietumsods par kokaīna kontrabandu.

Policija sākotnēji ziņoja, ka negadījumā cietuši 11 bērni, bet Orindžas apgabala ugunsdzēsības dienests vēlāk apliecināja, ka cietušo skaits ir vismaz 15.

Komentāri