Zadornovs: Gribētu, lai mani apglabā Latvijā , Mixnews.lv

Zadornovs: Gribētu, lai mani apglabā Latvijā (1)

фото

Pasaulē | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 13:23

Ja Latvijas iekšlietu ministrija pieņems lēmumu apturēt uzturēšanās atļauju krievu satīriķim Mihailam Zadornovam, viņš šo lēmumu neapstrīdēs, ziņo izdevums "Vesti".

"Kad man atņēma Amerikas vīzu, es taču nebraucu uz turieni un nelūdzu, lai man to atgriež. Tāpat arī ar Latviju es to nedarīšu. Jo apvainojās jau ne par to, ka es pateicu, ka vēsturiski Krimā vienmēr valoda bijusi krievu. Pateicu, ka man nepatīk tas, kas notiek Ukrainā, un neesmu Maidana atbalstītājs. Taču, kad antimaidanieši darbojas ar tādām pašām metodēm, tas man arī nepatīk," intervijā Pirmajam Baltijas kanālam sacīja Zadornovs.

Jāatgādina, ka nesen izteikts aicinājums atņemt Zadornovam atņemt uzturēšanās atļauju par viņa izteikumiem. Publikācijā "Livejournal" Zadornovs izteica atbalstu Krievijas darbībām Ukrainā. Zadornovs gan vairākkārt kritiski izteicies par Latviju, piemēram, 2013.gada nogalē satīriķis mūsu valsti salīdzināja ar bomzi smokingā.

"Runa praktiski ir par karu. Dod Dievs, Krievija parādīs gara spēku, aizstāvēs savējos, nekautrējoties un nepievēršot uzmanību kaut kādām rietumu sankcijām un provokācijām, jo rietumi ir velnišķīgi. Viss, kas nācis no rietumiem, sākot ar ēdienu un beidzot ar izglītību, ir slikts," atzina Zadornovs.

"Gribētu nodzīvot mūžu Latvijā un šeit tikt apglabāts, jo nav labāku kapu kā Baltijas valstīs. Taču, lai jau mani apglabā Krievijā," piebilda satīriķis.

Komentāri 1
A LA GREBENSHCHIKOVpirms 4 gadiem
ES VEERTEEJU AUGSTAAK B.GREBENSHCHIKOVU NEKAA TU PATS PARODEE VISU LAIKU.SOLIIDS VECIS SPEELEE LABU MUUZIKU UN NEAPVAINO PAR LATVIJU.ZADORNOV KAS TU ESI PAR VECI.....