Krievu ekstrasenss: Mēneša laikā kaut no pazudušās lidmašīnas jāatrod, Mixnews.lv

Krievu ekstrasenss: Mēneša laikā kaut no pazudušās lidmašīnas jāatrod

фото

Pasaulē | 2014. gada 10. aprīlī plkst. 13:47

Krievu raidījums "Ziņas. Dežūrdaļa" mēģinājis tikt skaidrībā ar to, kas noticis ar Malaizijas kompānijas pazudušo lidmašīnu "Boeing 777", talkā aicinot arī ekstrasensus.

Versija par to, ka "Boeing 777" varētu atrasties Afganistānas pilsētā Kandahārā, bet pasažieri saņemt gūstā, rada daudz jautājumu, no kuriem galvenais – vai lidmašīna līdz turienei vispār varēja aizlidot?

Attālums no izlidošanas punkta (Kualalumpura) līdz Kandahārai ir aptuveni 5000 kilometru. Degvielas tādam pārlidojumam varēja nepietikt, ņemot vērā, ka līdz Pekinai, kur lidmašīnai vajadzēja nosēsties, ir gandrīz par 1000 kilometriem mazāk, bet ņemt uz borta degvielas pārpalikumu Malaizijas aviokompānijai nebija pieņemts.

Pazīstamais krievu ekstrasenss Iriks Sadikovs, kurš jau agrāk citās aviokatastrofās precīzi pastāstījis par notikušo, arī šoreiz dalījies ar savām domām, kas īsti varēja gadīties par "Boeing 777".

"Domāju, ka versija par lidmašīnas nolaupīšanu neatbilst patiesībai. Tie signāli, kuri tiek uztverti Indijas okeānā – tie, visticamāk, ir no pazudušās lidmašīnas. Atrast to ir tik grūti, jo tur ir četru kilometru dziļums. Saprotams, ka tik nomaļā vietā meklēt būs ir sarežģīti. Ļoti iespējams, ka mēneša laikā zem ūdens kaut ko atradīs," sacīja Sadikovs.

Vairākums ekspertu domā, ka lidmašīna patiešām iekritusi Indijas okeānā. Iespējams, zemūdens ekspedīcijas rezultāti sniegs atbildes uz daudziem jautājumiem.

Viens no meklēšanas darbos iesaistītajiem, bijušais Austrālijas gaisa spēku komandieris Anguss Hjūstons atklājis, ka lidmašīnas melnās kastes signāla meklēšana turpināsies vēl dažas dienas – līdz brīdim, kad glābēji nebūs pārliecināti, ka baterijas patiešām ir pilnībā izlādējušās. Pēc tam operācijā iesaistīsies zemūdens robots "Bluefin-21", kurš varētu noteikt lidmašīnas vraka atrašanās vietu okeāna dzelmē.

Komentāri