Obama atkal draud Krievijai, Mixnews.lv

Obama atkal draud Krievijai (1)

фото

Pasaulē | 2014. gada 11. aprīlī plkst. 08:32

ASV prezidents Baraks Obama telefonsarunā ar Vācijas kancleri Angelu Merkeli ceturtdien norādījis, ka Vašingtonai un tās sabiedrotajiem jāgatavo pret Krieviju jaunas sankcijas, ja tā turpinās saasināt krīzi Ukrainā, ziņo LETA-AFP.

"Prezidents uzsvēra nepieciešamību Savienotajām Valstīm, Eiropas Savienībai (ES) un citiem globālajiem partneriem būt gataviem stāties pretī ar jaunām sankcijām tālāki eskalācijai no Krievijas puses," teikts Baltā nama izplatītajā paziņojumā.

Prokrieviski noskaņotie separātisti Austrumukrainā "acīmredzot ar Maskavas atbalstu turpina koordinētu musināšanas un sabotāžas kampaņu, lai grautu un destabilizētu Ukrainas valsti," sarunas laikā norādījis Obama.

Abu valstu vadītāji "atkārtoti aicinājuši Krieviju atvilkt savu karaspēku no robežas reģiona," teikts paziņojumā.

Iepriekš trešdien Pasaules Bankas (PB) un Starptautiskā Valūtas fonda (SVF) sanāksmes laikā Vašingtonā arī ASV finanšu ministrs Džeikobs Lū brīdināja savu krievu kolēģi Antonu Siluanovu, ka pret Maskavu tiek gatavotas jaunas sankcijas.

Komentāri 1
аааpirms 5 gadiem
А не его ли люди сейчас в Украине? Тогда Россия причём там! Хватит вранья! Тов.Президент Сша для чего Вы раскалываете общество! Люди не дураки и не надо их считать такими! Мы всё понимаем!!! Удачи!!!