Pretterorisma operācijā Slavjanskā jau bojāgājušie un cietušie, Mixnews.lv

Pretterorisma operācijā Slavjanskā jau bojāgājušie un cietušie

фото

Pasaulē | 2014. gada 13. aprīlī plkst. 12:53

Slavjanskā notiekošās pretterorisma operācijas gaitā ir cietušie un bojāgājušie abās pusēs, svētdien paziņojis Ukrainas iekšlietu ministrs Arsēns Avakovs, vēsta LETA.

"Abās pusēs ir bojāgājušie un ievainotie," sociālajā tīklā "Facebook" paziņoja ministrs. "Mūsu pusē - Ukrainas drošības dienesta darbinieks. Separātistu pusē - nezināms skaits. Separātisti sākuši aizsargāties, izmantojot dzīvos vairogus."

Iepriekš tika ziņots, ka Ukrainas drošības spēku pusē operācijas gaitā ievainoti trīs cilvēki.

LETA jau ziņoja, ka Ukrainas drošības spēki svētdien sākuši pretterorisma operāciju Slavjanskā, Ukrainas austrumu daļā, kur prokrieviskie separātisti sagrābuši milicijas un drošības dienesta ēkas.

"Piedalās vienības no visām valsts drošības spēku struktūrām. Lai Dievs ar mums!" savā lapā sociālajā tīklā "Facebook" pavēstīja ministrs.

Vēlāk ministrs paziņoja, ka separātisti atklājuši uguni pret drošības spēkiem, un aicināja pilsētas iedzīvotājus palikt mājās un netuvoties logiem.

Ukrainas Doņeckas apgabalā bruņoti cilvēki sestdien sagrāba milicijas iecirkni un Drošības dienesta administratīvo ēku Slavjanskas pilsētā. Ēkas Slavjanskā sagrāba bruņoti cilvēki maskēšanās tērpos.

Vēlāk sestdien tika ieņemts arī milicijas iecirknis citā Doņeckas apgabala pilsētā Krasnijlimanā.

Komentāri