Janukoviča zoodārza dzīvniekiem draud bada nāve (FOTO), Mixnews.lv

Janukoviča zoodārza dzīvniekiem draud bada nāve (FOTO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 14. aprīlī plkst. 19:35

Ukrainas eksprezidenta Viktora Janukoviča zoodārzā Nikolajevā 5700 dzīvnieki ir uz bada robežas. Valdība pirms dažām dienām pārtrauca zoodārza finansēšanu un kopš tā laika dzīvniekiem trūkst pārtikas un zāles, raksta "Huffington Post".

фото

Brīvprātīgie no "Zemes Organizācijas" pēdējā brīdī paguva sniegt palīdzību nelaimē nokļuvušajiem dzīvniekiem. Gaļas krājumi plēsējiem gandrīz bija beigušies, pārējiem dzīvniekiem pārtikas būtu pieticis aptuveni divām nedēļām, norāda brīvprātīgo organizācijas prezidente Barbara Jaizmena.

фото

Bada draudi ir aktuāli arī citu Ukrainas zoodārzu iemītniekiem. Pagājušo nedēļu brīvprātīgie novērtēja nožēlojamo situāciju Janukoviča privātajā zoodārzā. Grūtības sākušās arī Harkovas zoodārzā. "Zemes Organizācija" aicina ziedot līdzekļus zoodārziem, kas palikuši gandrīz bez jebkādiem līdzekļiemwww.earthorganization.org.

фото

Lai nodrošinātu dzīvniekus ar visu nepieciešamo nepieciešami vismaz 500 tūkstoši ASV dolāru. Organizācijas pārstāvji sola darīt visu iespējamo, lai Ukrainā neatkārtotos Bagdādes zoodārza pieredze. Irākas kara laikā Bagdādē, deviņu dienu laikā, badā nomira gandrīz visi dzīvnieki. No 635 zvēriem izdzīvoja tikai 35.

"Zemes Organizācija" aicina ziedot līdzekļus zoodārziem, kas palikuši gandrīz bez jebkādiem līdzekļiem - "www.earthorganization.org".

Komentāri