Slovjanskā separātisti ieņem lidlauku (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Slovjanskā separātisti ieņem lidlauku (FOTO, VIDEO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 14. aprīlī plkst. 17:27

Internetā publiskots videoieraksts, kurā prokrieviskie separātisti Slovjanskā paziņo par vietējā lidlauka ieņemšanu, ziņo LETA-UNIAN.

Lidlauku Slovjanskā ieņēmuši bruņoti separātisti. Publiskotajā videoierakstā viņi skaidro, ka tādējādi cenšas nepieļaut drošības spēku ierašanos no Kijevas.

Slovjanskā, kas atrodas uz ziemeļiem no Doņeckas, pirmdien ar smago automašīnu "KamAZ" ieradušies militārās uniformās tērpti nezināmi bruņoti cilvēki, savā "Facebook" lapā vēsta žurnālists Artjoms Ševčenko.

фото

"Slovjanskas pilsētas domes ēkā ar "KamAZ" bez numuriem ieradušies papildspēki - grupa "zaļo cilvēciņu", kuri bruņoti ar ložmetējiem, granātmetējiem un ar automātiem, kas aprīkoti ar lāzertēmekļiem", raksta Ševčenko.

фото

Sestdien, 12.aprīlī, Slovjanskā Ukrainas austrumos bruņotas prokrievisko separātistu grupas ieņēma pilsētas milicijas pārvaldes ēku un sagrāba tur esošos ieročus.

фото

Pēcpusdienā pie pilsētas robežām parādījās maskēšanās tērpos ģērbti bruņoti cilvēki, kas tur ierīkoja kontrolposteņus.

фото

Bijušais Ukrainas armijas ģenerālštāba priekšnieka vietnieks Igors Kabaņenko jau iepriekš paziņojis, ka Slovjanskā, kā arī Krasnolimanskā darbojas nevis vietējo separātistu grupējumi, bet gan Krievijas armijas izlūkošanas un diversantu vienības.

фото

Tiek ziņots, ka bruņotie separātisti Slovjanskā līdz šim noslepkavojuši četrus cilvēkus - divus Ukrainas Drošības dienesta virsniekus un divas civilpersonas.

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

фото

Komentāri