Putins telefonsarunā ar Obamu noraida pārmetumus par iejaukšanos Ukrainā, Mixnews.lv

Putins telefonsarunā ar Obamu noraida pārmetumus par iejaukšanos Ukrainā

фото

Pasaulē | 2014. gada 15. aprīlī plkst. 00:25

Krievijas prezidents Vladimirs Putins pirmdien telefonsarunā ar ASV prezidentu Baraku Obamu noraidījis Maskavai izteiktos pārmetumus par iejaukšanos Ukrainā, ziņo LETA-AFP.

Putins uzsvēris, ka šādi pārmetumi ir pilnīgi nepamatoti.

"Atbildot uz Amerikas prezidenta paustajām bažām par tā dēvēto Krievijas iejaukšanos Ukrainas dienvidaustrumos, Krievijas prezidents norādīja, ka šādas spekulācijas ir balstītas uz nepamatotu informāciju," paziņojis Kremlis.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka nedēļas nogalē bruņotas prokrieviski noskaņotas separātistu grupas Ukrainas austrumos sāka sagrābt valsts administrācijas un drošības dienestu ēkas.

Pirmdien arvien biežāk parādījās ziņas par tiešu Krievijas militārpersonu līdzdalību šajos notikumos. Vietām atklāti parādījās arī tā dēvētie zaļie cilvēciņi - ļoti labi bruņoti un vienādās militārās uniformās tērpti cilvēki, kas aktīvi darbojās Krimā pirms tās aneksijas, ko Maskava īstenoja pagājušajā mēnesī.

Faktiski neviens nešaubās, ka tās ir Krievijas armijas vienības, kuras, pārkāpjot jebkādus starptautiskās kara vešanas normas, darbojas bez izšķirības zīmēm.

Komentāri