Meksikā akā atrod 12 līķus, Mixnews.lv

Meksikā akā atrod 12 līķus

фото

Pasaulē | 2013. gada 29. janvārī plkst. 08:43

Meksikas ziemeļos kādā akā atrasti 12 cilvēku līķi, no kuriem četri identificēti kā nolaupīti mūzikas grupas dalībnieki, bet pārējo astoņu identifikācija vēl nav pabeigta, ziņo BNS.

Vietējas varas iestādes informē, ka grupa "Kombo Kolombia" piektdienas rītā uzstājās ballītē Nuevoleonas štata Idalgo pilsētā, kad ballītē iebruka bruņoti vīrieši un nolaupīja 18 šīs grupas dalībniekus, tai skaitā 14 mūziķus.

Viens no nolaupītajiem grupas dalībniekiem izbēga un svētdien aizveda varas iestāžu pārstāvjus uz aku, kur pēc tam tika atrasti līķi. Tiesu medicīnas eksperti atzina, ka akā var būt vairāk līķu par 12 līdz šim atrastajiem.

Četri grupas dalībnieki, kurus identificēja tuvinieki, ir ar šautām brūcēm un spīdzināšanas pazīmēm. Viens no viņiem bija taustiņinstrumentālists no Kolumbijas, bet pārējie trīs bija meksikāņi - saksofonists, dziedātājs un grupas tehniķis.

Konkurējoši narkotiku karteļi pēdējos gados ir nogalinājuši vairākus Meksikas mūziķus. Narkotiku tirgotāji parasti uzbrūk "narcocorridos" stila mūziķiem, kas savās dziesmās glorificē narkobaronus, kuri ir uzbrucēju konkurenti.

foto: p3.no

Komentāri