Žirinovskis: Man bija asa vārdu apmaiņa ar Parubiju (VIDEO), Mixnews.lv

Žirinovskis: Man bija asa vārdu apmaiņa ar Parubiju (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 16. aprīlī plkst. 12:50

Radikālais Krievijas politiķis Vladimirs Žirinovskis pieprasīja Ukrainas Drošības dienestam aizvākt karavīrus no Ukrainas dienvidaustrumiem, raksta ārvalstu mediji.

Politiķis atklāja, ka 15.aprīlī viņš mēģināja sazināties ar Oleksandru Turčiovu un Arsēniju Jaceņuku, taču neveiksmīgi. Taču Žirinovskim izdevās parunāt ar Ukrainas Nacionālās drošības un aizsardzības padomes sekretāru Andriju Parubiju.

"Es teicu viņam, lai nekavējoties aizvāc visus karavīrus! Pretējā gadījumā zaudēsit varu un tiksit tiesāti! Viņš man saka: "Aizvāciet no sākuma savus karavīrus! Tur ir krievu vienības!" Un un kur tās ir? Tur stāv nebruņojušies Kramatorskas iedzīvotāji. Jā, ir bruņoti cilvēki, tie ir tādi cilvēki, kas dienējuši armijā. Turklāt ierocis ir katrā milicijas nodaļā un tās ieņemšanas gadījumā, protams, parādīsies ierocis. Man bija asa saruna ar Andriju Parubiju! Es viņiem nedraudu ar Hāgas tribunālu, bet Rostovas garnizona tribunāls var tādus pieņemt un nodot kara tiesai!" apgalvoja Žirinovskis.

Pēc viņa teiktā, nekādu karadarbību krievu karavīri Ukrainas teritorijā neīsteno un negrasās to darīt.

"Nekādu lēmumu par bruņoto spēku izmantošanu Ukrainas teritorijā nav, nekādi spēki netiks ievesti. Visi lēmumi tiks pieņemti uz vietas. Taču jo vairāk būs ievainoto, jo lielāku daļu Ukraina reģionā zaudēs," piebilda Žirinovskis.

Savu sakāmo Žirinovskis pavēlēja Parubijam "nodot neliģitīmajiem kolēģiem Turčinovam un Jaceņukam".

Komentāri