Izdzīvojušais Dienvidkorejas prāmja katastrofā: Bērni slīdēja prom no manis, Mixnews.lv

Izdzīvojušais Dienvidkorejas prāmja katastrofā: Bērni slīdēja prom no manis

фото

Pasaulē | 2014. gada 23. aprīlī plkst. 11:40

Katastrofas Dienvidkorejas prāmja "Sevol" izdzīvojušais kravas automašīnu vadītājs pastāstīja, kādi sarežģīti lēmumi viņam bija jāpieņem, kad kuģis sāka grimt, bet ūdens aizskalot bērnus, kurus viņš mēģināja glābt.

"Mēs centāmies vilkt viņus sev līdzi uz augšu, bet tas bija grūti. Tad mēs mēģinājām izkāpt paši, bet tagad es to nožēloju",- pastāstīja BBC In Su Chois – viens no avārijā izdzīvojušajiem.

Tālbraucējs In Su Chois brauca ar šo prāmi simtiem reižu. Neilgi pirms notika katastrofa, viņš pabrokastoja un iznāca uz klāja uzsmēķēt. Tajā brīdī kuģis sāka grimt, tas sākumā novēlās uz sāniem un tad strauji sāka slīdēt zem ūdens. Daudzi prāmja pasažieri nonāca slazdā. Cilvēki centās tikt augšā – augstākajos kuģa punktos, bet tas bija ļoti sarežģīti.

фото

Vīrietis atceras,kā viņa pāriniekam izdevās izcelt sešgadīgu meiteni uz drošu vietu un nodot viņu vecāku rokās. Tomēr nākamajā brīdī visus cilvēkus, kas piedalījās meitenes glābšanā, acumirklī ieskaloja ūdenī.

фото

In Su Chois tos cilvēkus,kam neizdevās pārvarēt grūtības un izdzīvot katastrofas laikā sauc par "drosmīgākajiem cilvēkiem pasaulē."

Katastrofas iemesli vēl nav zināmi, tomēr ekspertu viedokļi ir līdzīgi, ka ir divi galvenie varianti, kas varēja būt avārijas cēlonis. Viens variants ir, ka uzdūrās pazemes akmeņiem vai arī veica pārāk strauju pagriezienu un rezultātā krava novirzījās un veica smaguma centra nomaiņu.

фото

Komentāri