Slovjanskā sākusies apšaude; ir nogalinātie, Mixnews.lv

Slovjanskā sākusies apšaude; ir nogalinātie

фото

Pasaulē | 2014. gada 24. aprīlī plkst. 12:24

Prokrievisko separātistu sagrābtajā Slovjanskā ceturtdien izcēlusies apšaude un viens no separātistu izveidotajiem kontrolposteņiem ir liesmās, ziņo LETA-AFP/UKRAINSKAJA PRAVDA/KORRESPONDENT.NET.

Virs pilsētas lido helikopteri, bet separātistu kaujinieki ieņēmuši aizsardzības pozīcijas.

Viens no separātistu kaujiniekiem stāstījis, ka aizdedzinātā kontrolposteņa tuvumā redzējis Ukrainas armijas bruņutransportierus. Tikmēr aģentūra "Interfax-Ukraina" ziņo, ka apšaudīti arī citi separātistu kontrolposteņi un ka vismaz viens separātistu kaujinieks esot nogalināts. Vēl viens cilvēks guvis ievainojumus.

Tiek arī ziņots, ka pilsētā nedarbojoties mobilo tālruņu sakari. Savukārt tīmekļa ziņu vietne "LifeNews" vēsta, ka vienu kontrolposteni Ukrainas armija ieņēmusi, bet otru apšaudījusi, nogalinot trīs separātistu kaujiniekus.

Vietējie mediji iepriekš ziņoja, ka tā dēvētā Slovjanskas pašaizsardzības vienība uz ceļa starp separātistu kontrolēto pilsētu un Svajatohirsku, kas atrodas uz ziemeļiem un kuru iepriekšējā vakarā savā kontrolē pārņēmusi Ukrainas armija, ceturtdien no rīta tikusi pakļauta apšaudei.

Šajā apšaudē divi cilvēki esot nogalināti. Ir arī ievainotie.

Komentāri