Twitter atzīts par pasaulē ātrāk augošo sociālo tīklu , Mixnews.lv

Twitter atzīts par pasaulē ātrāk augošo sociālo tīklu

фото

Pasaulē | 2013. gada 29. janvārī plkst. 21:13

Google un Facebook būtu vajadzējis iegādāties mikroblogošanas vietni Twitter, bet nu šīs kompānijas var kost pirkstos, jo Twitter kļuvis par straujāk augošo sociālo platformu, raksta "db.lv", atsaucoties uz "forbes.co".

Turklāt Twitter nav apsteidzis citus sociālos tīklus par mata tiesu, bet gan atrodas pārliecinošā vadībā, liecina GlobalWebIndex (GWI) ziņojums. Pašlaik 21% pasaules interneta lietotāju vismaz reizi mēnesī izmanto Twitter.

Novērots, ka laikā no 2012. gada otrā ceturkšņa līdz 2012. gada ceturtajam ceturksnim aktīvu Twitter lietotāju skaits audzis par 40% jeb līdz 288 miljoniem aktīvu lietotāju, kas izmantojuši Twitter pēdējā mēneša laikā. Tādējādi kopš 2009. gada jūlija Twitter lietotāju skaits audzis par 714%.

Visstraujāk Twitter lietotāju skaits audzis Honkongā (gandrīz par 100%), ASV (94%), Krievijā (62%), Ķīnā, Itālijā un Dienvidkorejā.

Otrajā vietā pēc lietotāju skaita pieauguma laika posmā no 2012. gada otrā ceturkšņa līdz 2012. gada ceturtajam ceturksnim ierindojas ssociālais tīkls Facebook, kura lietotāju skaits pieaudzis par aptuveni 32%, bet trešajā vietā – Google+, kura lietotāju skaits minētajā laika posmā palielinājies par nedaudz mazāk nekā 30%.

foto: yoursocialmove.com

Komentāri