Eštons Kačers diētas dēļ nonāk slimnīcā, Mixnews.lv

Eštons Kačers diētas dēļ nonāk slimnīcā

фото

Pasaulē | 2013. gada 29. janvārī plkst. 21:32

Gatavojoties lomai filmā "jOBS", aktieris Eštons Kačers ieturējis tehnoloģiju giganta "Apple" dibinātāja Stīva Džobsa augļu diētu, kuras dēļ nonācis slimnīcā, raksts "nra.lv", atsaucoties uz kinoindustrijas žurnālu "The Hollywood Reporter".

Sandensas kinofestivālā aktieris atklāja, ka esot pieņēmis Džobsa ēšanas paradumus. 34.gadus vecais Kačers pastāstīja, ka divas dienas pirms filmēšanas sākuma viņš nokļuva slimnīcā, piebilstot, ka viņa aizkuņģa dziedzera analīzes bija pilnīgi neiedomājamas. "Tas bija ļoti biedējoši, ņemot vērā notikušo," sacīja Kačers. Džobss 2011.gadā mira no aizkuņģa dziedzera vēža.

Tomēr nav nekādu zinātnisku pieradījumu, ka augļu diēta izraisītu vēzi. Tieši otrādi, Amerikas Pretvēža biedrība norāda, ka augļu un dārzeņu patērēšana pārtikā novērš slimības risku.

Gatavojoties filmai, Kačers arī noskatījies tehnoloģiju ģēnija runas vairāku simtu stundu garumā. Aktieris atzina, ka viņam un Džobsam kopīga ir aizraušanās ar digitālajām tehnoloģijām. Kačers ir veicis ievērojamas investīcijas kompānijā "Skype" un aplikācijā "Foursquare".

Kačers arī atzina, ka "Apple" dibinātāja atveidošana bijusi "viena no biedējošākajām lietām, ko savā dzīvē esmu darījis".

Jau ziņots, ka "Apple" līdzdibinātājs Stīvs Vozņaks šonedēļ nokritizēja biogrāfisko filmu "jOBS", sakot, ka tajā neprecīzi attēloti varoņi un to savstarpējās attiecības.

ASV kinoteātros "jOBS" sāks rādīt 19.aprīlī.

_foto: www.celebuzz.com _

Komentāri