Šoks: Princis Harijs izķīries ar savu draudzeni!, Mixnews.lv

Šoks: Princis Harijs izķīries ar savu draudzeni!

фото

Pasaulē | 2014. gada 30. aprīlī plkst. 12:06

Pēc divus gadus ilgām attiecībām, Lielbritānijas princis Harijs un viņa draudzene Kresida Bonas pārtraukuši attiecības. "Ļoti skumji, ka viņi ir izšķīrušies. Viņi to izdarīja miermīlīgi un nolēma iet katrs savu ceļu," raksta izdevums. Jaunie cilvēki pēc šķiršanās nolēmuši "palikt draugi", raksta "The Huffington Post".

фото

Jāpiezīmē, ka šķiršanās sabiedrībai ir pilnīgi negaidīta. Harijs un Kresida pēdējā laikā bieži redzēti kopā un pārim pat prognozēja drīzas laulības. Baumo, ka šķiršanās iemesls varētu būt 25 gadus vecās jaunkundzes karjera.

фото

Savulaik princi ar Bonas esot iepazīstinājusi Harija māsīca – princese Eiženija, kura ir arī laba Bonas draudzene. Bonas ir banku aprindās pazīstamās Kurzonu ģimenes mantiniece. Viņas māte ir lēdija Mērija Gaja Kurzona, bet tēvs uzņēmējs Džefrijs Bonas.

фото

Jaunkundze ir studējusi Līdsas universitātē, kur mācījusies arī prinča iepriekšējā draudzene Čelsija Deivija. Pirms attiecībām ar britu karaļnama pārstāvi Bonas draudzējās ar Hariju Ventvortu-Stenliju, kura patēvs ir karalienes brālēns.

Komentāri