Šokējoši: Selfija uzņemšana noved sievieti līdz nāvei (VIDEO), Mixnews.lv

Šokējoši: Selfija uzņemšana noved sievieti līdz nāvei (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 2. maijā plkst. 14:11

Pl.8:33 viņa atjaunoja savu statusu sociālajā tīklā "Facebook" ar pašbildi un vēstījumu, cik laimīga ir. Minūti vēlāk policija saņēma ziņu par smagu autoavāriju uz šosejas. Fotografējot pati sevi, 32 gadus vecā amerikāniete Kortnija Senforda gāja bojā, raksta "kasjauns.lv".

"Šīs jaunās sievietes nāve ir skumjš atgādinājums ikvienam, kas veido selfijus, braucot ar mašīnu," pagājušajā trešdienā notikušo traģēdiju komentē Ziemeļkarolīnas štata policijas pārstāvis.

Senforda brauca pa šoseju un klausījās kādu dziesmu. Viņa nofotografēja sevi un "Facebook" sociālajā tīklā atjaunināja savu statusu ar savu portretu, klāt pierakstot, ka "priecīga dziesma dara mani laimīgu". Jau mirkli pēc tam, kad ieraksts tika publicēts internetā, Senfordas vadītais auto ietriecās kravas mašīnā, un smagajā avārijā viņa gāja bojā.

Policija secināja, ka sieviete braukusi uz darbu. Viņas asinīs netika atrasts ne alkohols, ne kādas narkotiskās vielas. Faktiski avāriju izraisīja uzmanības novēršana no ceļa, telefonā operējot ar statusa atjaunināšanu "Facebook".

Foto: ekrānšāviņš no video

Komentāri