Odesā izceļas sadursmes; ir bojāgājušie (FOTO), Mixnews.lv

Odesā izceļas sadursmes; ir bojāgājušie (FOTO)

фото

Pasaulē | 2014. gada 2. maijā plkst. 21:23

Sadursmēs starp Ukrainas vienotības atbalstītājiem un pretiniekiem Odesas centrā piektdien zaudējuši dzīvību četri cilvēki, ziņo LETA-KORRESPONDENT.NET/INTERFAX.

"Viens no upuriem, kā ziņots jau iepriekš, miris no šauta ievainojuma plaušā. Pārējo nāves cēlonis pagaidām nav zināms," norādīts Odesas milicijas pārvaldes preses dienesta paziņojumā. Norādīts arī, ka nekārtību laikā cietuši trīs miliči, bet kopējais cietušo skaits nav minēts.

фото

фото

фото

Kā vēsta Ukrainas mediji, situācija pilsētā ir saspringta, bruņoti separātisti ieņēmuši kādu tirdzniecības centru, tiek steigšus slēgti veikali un "Makdonalda" ēstuves.

Iepriekš mediji ziņoja par vienu upuri, norādot, ka nogalinātais ir Ukrainas vienotības piekritējs. Vīrietim cauršauta plauša, izsaukta ātrā palīdzība, taču viņš miris, vēl iekams tā ieradusies. Notikuma vietā atrastas no Kalašņikova automāta izgatavota ieroča patronu čaulītes un viena lode.

фото

фото

фото

Vairāki tūkstoši Ukrainas vienotības piekritēju, tostarp futbola kluba "Černomorec" līdzjutēju, piektdien pulcējās uz demonstrāciju pilsētas centrā, kur ieradās arī ar nūjām un vairogiem bruņojušies separātistu piekritēji. Viņu starpā izraisījās sadursme, kurā saskaņā ar milicijas sniegto informāciju laisti darbā akmeņi, Molotova kokteiļi un petardes.

Miličiem izdevies puses nošķirt, bet pēc kāda laika sadursmes atsākušās citā vietā.

фото

фото

фото

Aculiecinieki arī iepriekš stāstīja par trim sadursmju upuriem un vairāk nekā desmit cietušajiem. Kā stāstījis kāds odesietis, trīs cilvēku nāve fiksēta kādā novērošanas kamerā, kas pēc tam norauta.

Vienlaikus mediji ziņo, ka netālajās āra kafejnīcās joprojām atpūšas cilvēki.

Komentāri