Noliedz ziņas par Pirmā kanāla ģenerāldirektora pašnāvības mēģinājumu, Mixnews.lv

Noliedz ziņas par Pirmā kanāla ģenerāldirektora pašnāvības mēģinājumu

фото

Pasaulē | 2014. gada 3. maijā plkst. 14:56

Pirmā kanāla ģenerāldirektors Konstantīns Ernsts mēģinājis izdarīt pašnāvību, iešaujot sev galvā, sestdien vēsta vairākas ziņu aģentūras, tiesa Ernsta mājaslapā šī informācija noliegta.

Oficiāli apstiprināta šī informācija pagaidām nav. Par notikušo ziņojis kāds vārdā nenosaukts telekompānijas vadošs darbinieks, raksta aģentūra UNIAN.

30.aprīļa vakarā Ernstam bijusi gara telefonsaruna ar Alekseju Milleru un Vladimiru Putinu, pēc kuras viņš mājās atgriezies ļoti satraukts un ieslēdzies savā kabinetā. Drīz viņa dzīvesbiedre Larisa Seneļščikova dzirdējusi šāviena troksni.

Pēc UNIAN rīcībā esošās informācijas, Ernsts ticis hospitalizēts ar šautu brūci vaigā un mēlē. Viņš joprojām nav nācis pie samaņas. Pirmā kanāla preses dienests un ārsti pagaidām šo informāciju nekomentē.

Ernsta oficiālajā mājaslapā šis notikums gan noliegts.

"Informācija par Pirmā kanāla ģenerāldirektora pašnāvību ir meli. Atgādināsim, ka tā parādījās anonīmā blogā. Tā nenotiek pirmoreiz, kad Konstantīnu cenšas apmelot dažādos blogos."

Savā "Twitter" profilā baumas par Ernsta pašnāvības mēģinājumu noliedzis arī radiostacijas "Eho Moskvi" galvenais redaktors Aleksejs Venediktovs.

Komentāri