Brazīlijas naktskluba īpašnieks pēc ugunsgrēka mēģina izdarīt pašnāvību, Mixnews.lv

Brazīlijas naktskluba īpašnieks pēc ugunsgrēka mēģina izdarīt pašnāvību

фото

Pasaulē | 2013. gada 31. janvārī plkst. 08:43

Pēc Brazīlijas naktsklubā svētdien notikušā ugunsgrēka, kurā gāja bojā 235 cilvēki, tā īpašnieks ir mēģinājis izdarīt pašnāvību, ziņo BNS.

Vientējā policija informē, ka Santamarijas pilsētā esošā naktskluba "Kiss" īpašnieks Elisandru Sfors, kurš ir hospitalizēts pēc saindēšanās ar toksiskām gāzēm ugunsgrēka laikā, mēģināja pakārties slimnīcā, izmantojot dušas šļūteni. Viņa nodomu izjauca policists.

Policija iepriekš paziņoja, ka ugunsgrēku izraisīja lēta apgaismes raķete, kuru mūziķi izmantojuši savā šovā. Pirmdien tika aizturēti divi naktskluba īpašnieki un divi mūziķi, kuri piedalījušies minētajā šovā.

Policija arī uzskata, ka no ugunsgrēka izmeklētājiem ir noslēpti svarīgi pierādījumi, tostarp drošības kameru ieraksti. Policija arī meklē kases reģistru, kas varētu liecināt par pārmērīgi lielu apmeklētāju skaitu.

Izmeklētāji cenšas atrisināt šo lietu, jo Brazīlijai jāpierāda, ka tā spēj droši sarīkot plašus publiskus pasākumus, tai skaitā 2014.gada Pasaules kausa izcīņas spēles futbolā un 2016.gada Olimpiskās spēles Riodežaneiro.

Lielākā daļa bojāgājušo zaudēja dzīvību, nosmokot dūmos un toksisku gāzu tvaikos, bet daudzi arī tika samīdīti pūļa panikā.

Apmēram 75 no ugunsgrēkā cietušajiem vēl cīnās par savu dzīvību, un vairāki no viņiem ir kritiskā stāvoklī.

_foto: cnn.com _

Komentāri