ASV biroju ēkā 70 gadīgs vīrietis izraisa apšaudi un aizbēg no policijas, Mixnews.lv

ASV biroju ēkā 70 gadīgs vīrietis izraisa apšaudi un aizbēg no policijas

фото

Pasaulē | 2013. gada 31. janvārī plkst. 09:12

Bruņots vīrietis trešdien atklāja uguni biroju ēkā ASV Arizonas štata Fīniksas pilsētā, nogalinot vienu un ievainojot četrus cilvēkus, un aizbēga pirms policijas ierašanās, ziņo BNS.

Vietējie mediji informē, ka policija vairākas stundas aplenca tuvumā esošu māju un paziņoja, ka šaušanā aizdomās turētais ir 70 gadus vecs vīrietis Arturs Daglass Harmons, tomēr viņš šajā mājā netika atrasts. Policija aicināja visus, kas pamanītu šo vīrieti, būt piesardzīgiem.

Policija arī meklē automašīnu, kas saistīta ar aizdomās turēto vīrieti, un uzskata, ka šis uzbrukums nebija nejaušs. Uzbrukums notika laikā, kad bijusī ASV Kongresa apakšpalātas Pārstāvju palātas deputāte no Arizonas štata Gabriela Gifordsa Kongresa sēdē aicināja rīkoties, lai samazinātu ar šaujamieročiem saistīto vardarbību ASV.

Gifordsa 2011.gada 8.janvārī tika smagi ievainota galvā apšaudē pie lielveikala Arizonas štata Tusonas pilsētā, kad viņa tur tikās ar vēlētājiem.

Tusonas iedzīvotājam Džaredam Lī Lafneram, kurš šajā apšaudē nošāva sešus un ievainoja 14 cilvēkus, 2012.gada 8.novembrī tika piespriesti septiņi mūža ieslodzījumi bez pirmstermiņa atbrīvošanas iespējas un vēl 140 gadi cietumā.

_ foto: usatoday.com_

Komentāri