Ķīnas hakeri "urķējušies" arī "The Wall Street Journal" datorsistēmās, Mixnews.lv

Ķīnas hakeri "urķējušies" arī "The Wall Street Journal" datorsistēmās (1)

фото

Pasaulē | 2013. gada 1. februārī plkst. 16:32

Arī "The Wall Street Journal" izdevēji ir paziņojuši, ka ir spiesti "aktīvi strādāt", lai aizsargātu savas datorsistēmas no ķīniešu hakeriem, ziņo bbc.co.uk

"The Wall Street Journal" (WSJ) ir jau otrais ASV preses izdevums, kurš ziņo par to, ka Ķīnas hakeriem ir izdevies ielauzties tā datorsistēmās. WSJ izdevēji apgalvo, ka hakeri mēģinājuši sekot tā darbībām, kas saistītas ar notikumu Ķīnā atspoguļošanu.

Lat.mixnews.lv jau rakstīja, ka par regulāriem Ķīnas hakeru uzbrukumiem vairāku mēnešu garumā nesen paziņoja ietekmīgā avīze "The New York Times", kura plašā materiālā atklāja Ķīnas premejerminstra Veņa Dzjabao pasakainās bagātības.

Savukārt WJS izdevējs "Dow Jones & Co" ceturtdien paziņoja, ka kiberuzbrukumi, kas ir saistīti ar Ķīnas notikumu monitoringu, ir "pastāvīga problēma".

"Mūsu novērojumi rāda, ka iebrucējus interesē mūsu darbību Ķīnā novērošana, nevis kādi komercnoslēpumi vai informācija par klientiem," pastāstīja uzņēmuma preses sekretārs, uzsverot, ka izdevēji turpina strādāt ciešā sadarbībā ar tiesībsargājošām institūcijām un drošības speciālistiem un veikt pasākumus, kas ļauj pasargāt klientus, darbiniekus, žurnālistus un viņu avotus.

Ķīnas valdība regulāri tiek apvainota kiberuzbrukumos kāda uzņēmuma vai valsts iestāžu datortīkliem. Vienlaikus tās Ārlietu ministrija noraida jebkurus apvainojumus kiberspiegošanā.

"Arī Ķīna ir hakeru uzbrukumu upuris. Mūsu likumi precīzi aizliedz hakeru uzbrukumus, un mēs ceram, ka iesaistītajām pusēm būs atbildīga nostāja šajā jautājumā," paziņoja Ārlietu ministrijas preses pārstāvis Hongs Lejs.

Foto: no vietnes midtownlunch.com

Komentāri 1
wjjqrbpirms 6 gadiem
5kaJAa xximfdfpywsw, [url=http://hzcunitaopdt.com/]hzcunitaopdt[/url], [link=http://vukgnxyppgjn.com/]vukgnxyppgjn[/link], http://oacbkwyadweq.com/