Venecuēlas viceprezidents: Čavesam sākts jauns ārstēšanās posms, Mixnews.lv

Venecuēlas viceprezidents: Čavesam sākts jauns ārstēšanās posms

фото

Pasaulē | 2013. gada 2. februārī plkst. 14:47

Venecuēlas prezidents Ugo Čavess iegājis jaunā ārstēšanas posmā pēc Kubā veiktās ceturtās vēža operācijas, atsaucoties uz Venecuēlas viceprezidenta paziņojumu, ziņo LETA-AFP.

"Par laimi, pēcoperācijas cikls ir noslēdzies un prezidents pārgājis jaunā viņa slimības ārstēšanas posmā," sacīja Maduro. Prezidents "lēnam atlabst, gūstot spēkus".

Čavesa znots un tehnoloģiju ministrs Horhe Arreasa otrdien pavēstīja, ka Čavesam ar katru dienu kļūst arvien labāk un viņš aizvien vairāk nododas darba pienākumu pildīšanai.

Arreasa sacīja, ka nule kā atgriezies no tikšanās ar Čavesu, kurš sniedzot rīkojumus un esot ļoti enerģisks.

Kā ziņoja portāls Mixnews, opozīcijas līderis un Mirandas pavalsts gubernators Enrike Kapriles pagājušajā svētdienā nāca klajā ar paziņojumu, ka Venecuēlas valdība bezkaunīgi melo tautai par prezidenta veselības stāvokli.

"Tautai tiek teikti bezkaunīgi meli par stāvokli, kādā atrodas prezidents," sacīja Kapriless, kurš oktobrī Čavesam zaudēja prezidenta vēlēšanās.

Atgādinām, ka 58 gadus vecais Čavess pēc vēža operācijas atgūstas Kubā, un kopš pēdējās operācijas, kas tika veikta 11.decembrī, sabiedrība neko no viņa nav dzirdējusi.

Foto: topworldnews.ru, global.fncstatic.com

Komentāri