ASV ķīlnieku krīzes atrisinājums: bērns atbrīvots, nolaupītājs nogalināts, Mixnews.lv

ASV ķīlnieku krīzes atrisinājums: bērns atbrīvots, nolaupītājs nogalināts

фото

Pasaulē | 2013. gada 5. februārī plkst. 09:14

ASV Federālā izmeklēšanas biroja (FIB) aģenti pirmdien atbrīvoja piecus gadus vecu bērnu, kas gandrīz nedēļu bija turēts par ķīlnieku pazemes bunkurā, un nogalināja viņa nolaupītāju, ziņo BNS.

65 gadus vecs pensionēts kravas mašīnas šoferis Džimijs Lī Daikss 29.janvārī nolaupīja bērnu Alabamas štata Midlendas pilsētā. Viņa rīcības motīvi nav zināmi, norāda FIB.

Sarunas ar Daiksu pēdējās diennakts laikā bija bez rezultātiem un tika konstatēts, ka viņš ir bruņots. FIB aģenti, baidoties par bērna drošību, iebruka bunkurā un bērnu izglāba. Ķīlnieka atbrīvošanas operācijas gaitā Daikss tika nogalināts.

Lai gan bērns nebija fiziski cietis, viņu aizveda uz vietējo slimnīcu medicīniskai izmeklēšanai. Policija nav konstatējusi nekādu radniecību vai citu saistību starp bērnu un viņa nolaupītāju.

Kā jau rakstīja MixNews.lv, Daikss 29.janvārī Midlendā nošāva skolas autobusa šoferi, nolaupīja bērnu no šī autobusa, aizbēga uz savas privātmājas bunkuru un atteicās padoties. Policija ķīlnieku krīzes laikā aplenca Daiksa māju un evakuēja apkārtējo māju iedzīvotājus.

foto: theaustralian.com.au

Komentāri