Policijas priekšniekam Ķīnā piederējuši 192 nami, Mixnews.lv

Policijas priekšniekam Ķīnā piederējuši 192 nami

фото

Pasaulē | 2013. gada 5. februārī plkst. 12:33

Kādam policijas priekšniekam Ķīnā ir piederējuši vismaz 192 nami un viltota personas apliecība, ziņo BNS, atsaucoties uz vietējiem medijiem.

Policijas priekšnieks Džao Haibiņs Guandunas provinces Lufenas pilsētā bija reģistrējis šos namīpašumus uz sava vārda vai savas firmas vārda, presei paziņoja kāds uzņēmējs, kurš ir iesaistīts strīdā ar šo policistu. Džao arī izmantojis viltotu personas apliecību, lai firmas dokumentos minētu citu vārdu. Pēc Džao sniegtā ziņojuma 2011.gadā varas iestādes šo personas apliecību anulēja.

Ķīnas Komunistiskās partijas Lufenas pilsētas komitejas disciplinārās nodaļas pārstāvis otrdien pavēstīja, ka pret Džao tikusi veikta izmeklēšana, bet tā ir pabeigta un viņš atjaunots amatos. Džao ir arī kompartijas apriņķa komitejas sekretāra vietnieks.

Džao apgalvoja, ka šie namīpašumi pieder viņa jaunākajam brālim uzņēmējam un viņš tikai pārvaldot šos īpašumus brāļa vārdā.

Šis ir viens no gadījumiem, kad Ķīnas amatpersona iegādājusies daudzus namus, izmantojot dažādas personas apliecības un uzturēšanās atļaujas. Janvārī tika ziņots, ka bankas viceprezidente un Šaaņsji provinces likumdošanas sapulces delegāte Guna Aiaja ir kļuvusi par vairāk nekā 20 namu īpašnieci viena miljarda juaņu (83 miljonu latu) vērtībā, izmantojot četras uzturēšanās atļaujas un trīs personas apliecības. Gunu pirmdien aizturēja policija aizdomās par "oficiālu dokumentu un zīmogu viltošanu".

Foto: telegraph.co.uk

Komentāri