Ziemeļkoreja publicē propagandas video ar uzbrukumu kādai ASV pilsētai, Mixnews.lv

Ziemeļkoreja publicē propagandas video ar uzbrukumu kādai ASV pilsētai

фото

Pasaulē | 2013. gada 5. februārī plkst. 18:41

Ziemeļkorejas valsts portāla "Uriminzokkiri" oficiālajā "Youtube" kanālā sestdien publicēts propagandas video, kurā redzamas iespējama raķešu uzbrukuma sekas kādai ASV lielpilsētai, kura ļoti atgādina Ņujorku, ziņo ārvalstu prese.

Videoierakstā redzams kāda jauna cilvēka sapnis, kurš iekāpj Ziemeļkorejas kosmosa kuģī un apriņķo Zemi. Izplatījumā kuģis tiek nogādāts ar tādu paša veida raķeti, kuru Ziemeļkoreja sekmīgi izmēģināja pērnā gada decembrī.

Galvenais varonis, skanot dziesmas "We Are the World" motīviem, no kosmosa aplūko dažādas valstis. Tostarp viņš redz līksmus korejiešus, kas priecājas par valsts atkalapvienošanos.

Pēc tam tiek rādīta kāda ASV lielpilsēta, tās degošie debesskrāpji un dūmu mākoņi, kura acīmredzami ir cietusi raķešu uzbrukumā. Virs pilsētas plīvo ASV karogs.

"Kaut kur ASV teritorijā paceļas melnu dūmu mākoņi," teikts ekrānā redzamajā tekstā. Video autori precizē, ka tur deg "ļaunuma perēklis".

Video noslēgumā jaunais cilvēks apgalvo, ka viņa sapnis "noteikti piepildīsies". "Neskatoties uz visiem imperiālistu mēģinājumiem mūs izolēt un sagraut... nekas nespēs apturēt cilvēkus, kuri maršē pretim galīgajai uzvarai," teiks video noslēgumā.

Šobrīd pieaug starptautiskās sabiedrības satraukums par iespējamo Ziemeļkorejas kodolizmēģinājumu, un Dienvidkorejas novērotāji prognozē, ka Phenjana var organizēt vienlaicīgi divus kodolizmēģinājumus Pungeras poligona rietumos un dienvidos.

Foto: no vietnes theaustralian.com.au

Komentāri