Politiķa slepkavības dēļ Tunisijā sākušies protesta akcijas (VIDEO), Mixnews.lv

Politiķa slepkavības dēļ Tunisijā sākušies protesta akcijas (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2013. gada 6. februārī plkst. 19:17

Tunisijas opozīcijas koalīcija "Tautas fronte" trešdien saistībā ar opozīcijas politiķa Šokri Belaida noslepkavošanu paziņoja, ka aptur savu dalību parlamentā un ka valsts valdība ir zaudējusi leģitimitāti, un tai ir jāatkāpjas, ziņo BNS/INTERFAX.

"Mēs pieprasām atkāpties valdībai, kura vairs nav leģitīma," teikts paziņojumā. Tajā arī sacīts, ka četru partiju koalīcijas deputāti aptur savu dalību parlamentā. Paziņojumā arī aicināts uz vispārējo streiku.

Saistība ar Belaida slepkavību trešdien vairākās Tunisijas pilsētās notiek vardarbīgas protesta akcijas. Pie Tunisijas Iekšlietu ministrijas ēkas demonstranti likumsargu virzienā met akmeņus, bet policija uz to reaģē, liekot lietā asaru gāzi un pielietojot stekus.

Kā ziņoja portāls Mixnews, politiķis Šokri Belaids, kurš vadīja opozīcijā esošo "Demokrātisko patriotu partiju" un asi kritizēja Tunisijas islāmistu vadīto valdību, trešdien tika nošauts pie savām mājām galvaspilsētas Tunisas piepilsētā. Par slepkavību neviens nav uzņēmies atbildību.

Foto: econo.com.ua

Komentāri