Kauņas lielveikalā par naudas izspiešanu pieķer trīs telefonkrāpniekus, Mixnews.lv

Kauņas lielveikalā par naudas izspiešanu pieķer trīs telefonkrāpniekus

фото

Pasaulē | 2013. gada 12. februārī plkst. 12:41

Kauņas tirdzniecības centra "Akropolis" apsardzes darbiniekiem izdevies pieķert un aizturēt trīs telefonkrāpniekus, kas kādai sirmgalvei izmānījuši 9000 litu (1836 latu), vēsta LETA, atsaucoties uz portālu "Balsas.lt".

"Mūsu darbinieki ievēroja trīs jauniešus, kas uzvedās ļoti dīvaini - klaiņāja pa tirdzniecības centra teritoriju, acīmredzami netaisoties neko pirkt, nemitīgi runāja pa mobilajiem tālruņiem, brīžiem sastapās, bet pēc tam izturējās tā, it kā cits citu nepazītu," stāstījis apsardzes dienesta "Eurocash1" direktors Vītauts Labecks.

Lielveikala videokamerās apsardzes darbinieki fiksējuši mirkli, kad viens no trim puišiem, atbildot uz tālruņa zvanu, strauji devies izejas virzienā, kur ticies ar kādu vecāku sievieti, savukārt abi viņa draugi steigušies uz veikala autostāvvietu. Pirmais jaunietis iedevis sievietei parunāt pa savu telefonu un vēlāk no viņas paņēmis banknošu paciņu.

Apsargu aizdomas pastiprinājis apstāklis, ka sieviete izskatās izbijusies un naudas nodošana notikusi pie veikala ieejas, nevis turpat līdzās esošajā bankā. Piegājuši sirmgalvei klāt, viņi apjautājušies, vai ar viņu viss kārtībā. Sieviete izstāstījusi, ka viņai piezvanījis kāds nepazīstams cilvēks un stāstījis, ka viņas mazdēls Norvēģijā nonācis nelaimē, tādēļ viņam esot jānogādā 9000 litu.

Apsardzes darbiniekiem izdevies aizturēt vienu no abiem nozieguma līdzzinātājiem, kas gaidījuši automašīnā, bet otram izdevies aizbēgt. Kad izrādījies, ka aizturētajam nav automobiļa atslēgu, turpināta mašīnas novērošana videokamerās. Vakarā, ieslēdzoties automobiļa signalizācijai apsargi aizturējuši cilvēku, kas tajā mēģinājis iesēsties. Aizturētie nogādāti policijā.

Komentāri