Prokurors: Ukrainā avarējušajā lidmašīnā atradās pieci nereģistrēti pasažieri, Mixnews.lv

Prokurors: Ukrainā avarējušajā lidmašīnā atradās pieci nereģistrēti pasažieri

фото

Pasaulē | 2013. gada 14. februārī plkst. 13:21

Lidmašīnā, kas trešdien avarēja Ukrainas Doņeckas lidostā, atradās pieci cilvēki, kas reisam nebija reģistrēti, atsaucoties uz Doņeckas apgabala prokurora Vladimira Ušicka paziņojumu, informē BNS/INTERFAX.

Sākotnēji tika ziņots, ka lidmašīnā bija 45 cilvēki, tomēr precizētā informācija liecina, ka tajā atradās 52 cilvēki, tostarp astoņi apkalpes locekļi, bet pieci pasažieri atradās lidmašīnā, lai gan reisam nebija reģistrēti.

Avārijā gāja bojā pieci cilvēki, bet slimnīcā ārstēšanos turpina deviņi ievainotie.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Ukrainas aviokompānijas "South Airlines" turbopropelleru lidmašīna "An-24", kas veica čārterreisu no Odesas, nolaižoties Doņeckas lidostā, trešdienas vakara netrāpīja uz skrejceļa, ar priekšgalu ietriecās zemē, apgāzās un salūza vairākās daļās.

Ar lidmašīnu futbola fani, kuru lielākā daļa bija Doņeckas apgabala administrācijas ierēdņi, devās uz Čempionu līgas spēli trešdienas vakarā starp Doņeckas "Šahtar" un Dortmundes "Borussia". Par lidmašīnas avārijas faktu sākta kriminālizmeklēšana par gaisa satiksmes drošības noteikumu pārkāpšanu, kā rezultātā gājuši bojā cilvēki.

Foto: od.vgorode.ua

Komentāri