Bumbu uzbrukumos Pakistānā vismaz 14 bojāgājušie, Mixnews.lv

Bumbu uzbrukumos Pakistānā vismaz 14 bojāgājušie

фото

Pasaulē | 2013. gada 14. februārī plkst. 21:19

Trīs dažādos bumbu uzbrukumos Pakistānas ziemeļrietumos ceturtdien gājuši bojā vismaz 14 cilvēki, tostarp pieci drošības dienestu darbinieki, kas gāja bojā pašnāvnieka sarīkotā sprādzienā armijas kontrolpunktā, atsaucoties uz amatpersonām, ziņo BNS/AFP.

Pašnāvnieks armijas kontrolpunktā Hangu rajonā detonēja sprāgstvielas, kas bija ievietotas pikapā, apliecināja vietējās policijas priekšnieks, piebilstot, ka uzbrukumā gāja bojā pieci drošības dienestu darbinieki un 11 tika ievainoti.

Uzbrukums notika netālu no cilšu teritorijām, kurās apmetušies ar islāmistu kaujinieku grupējumu "Taleban" un starptautisko teroristu organizāciju "Al Qaeda".

Iepriekš ceļmalā novietotas bumbas eksplozijā Haiberas cilšu rajonā cieta valdību atbalstošo kaujinieku autobuss. Sprādzienā gāja bojā septiņi cilvēki un 13 tika ievainoti, paziņoja vietējās amatpersonas, norādot, ka autobusu bija noīrējuši vietējās miera komitejas pārstāvji.

Tajā pašā vietā notika vēl viens uzbrukums, kurā cieta mikroautobuss ar civiliedzīvotājiem. Šajā uzbrukumā gāja bojā divi cilvēki, bet desmit tika ievainoti.

Pakistānas armijas karavīri gadiem ilgi bijuši iesaistīti cīņās ar vietējiem nemierniekiem, jo īpaši valsts ziemeļrietumos.

Foto: ru.tsn.ua, fullhdoboi.ru, gazetavv.com

Komentāri