Nāves draudu dēļ evakuē Delfi.lt redakciju, Mixnews.lv

Nāves draudu dēļ evakuē Delfi.lt redakciju

фото

Pasaulē | 2015. gada 15. janvārī plkst. 15:35

Lietuvas portāla "Delfi.lt" redakcijā ceturtdien saņemta aploksne ar draudu vēstuli krievu valodā un aizdomīgu pulverīti, ziņo LETA.

Izsauktie ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki nekavējoties izolējuši vietu, kur atvērta aploksne, un sākuši darbinieku evakuāciju. Drīz pēc tam ieradušies arī Sabiedrības veselības centra speciālisti. Vēstules autors vēršas pie portāla galvenās redaktores Monikas Garbačiauskaites-Budrienes, kuras vārds uzrakstīts kļūdainā lietuviešu valodā. Tālākajā tekstā, kas rakstīts neveiklā rokrakstā uz rūtiņu lapas, piedraudēts, ka "drīz būs kā Parīzē".

фото

Vēstulē arī norādīts, ka sūtījums esot atceļojis no Lietuvas prezidentes Daļas Grībauskaites bijušās galvenās padomnieces Daivas Ulbinaites, ko tiesa šīs nedēļas sākumā neatzina par vainīgu saistībā ar informācijas noplūdi attiecībā uz slepeno Lietuvas Valsts drošības departamenta (VSD) uzziņu, kas 2013.gada rudenī izraisīja plašas atskaņas sabiedrībā un medijos.

Vēstuli atvērusi pati Garbačiauskaite-Budriene. Kā stāstījuši viņas kolēģi, bijis sataustāms, ka "aploksnē kaut kas ir", tomēr nolemts to atvērt. Ugunsdzēsības un glābšanas dienesta darbinieki sākotnēji pārbaudījuši telpu, nevienu tajā neielaižot un neizlaižot, tad sākuši steidzamu evakuāciju.

Komentāri