Parādījušās pirmās sasirgušā Čavesa fotogrāfijas (FOTO), Mixnews.lv

Parādījušās pirmās sasirgušā Čavesa fotogrāfijas (FOTO)

фото

Pasaulē | 2013. gada 16. februārī plkst. 17:21

Piektdien - pirmo reizi, kopš Venecuēlas prezidentam Ugo Čavesam decembrī tika veikta vēža operācija - plašākai sabiedrībai televīzijas ēterā parādītas jaunas sirgstošā prezidenta Ugo Čavesa fotogrāfijas, ziņo LETA-AFP.

Attēlus, kas uzņemti ceturtdien Havanas slimnīcā, Venecuēlas televīzijas ēterā parādīja Čavesa znots Horhe Arreasa, kurš valdībā ieņem zinātnes ministra amatu.

Čavess attēlos redzams guļam gultā, bet smaidīgs. Prezidentam līdzās ir divas viņa meitas, bet rokās - Kubas oficiālā laikraksta "Granma" ceturtdienas numurs.

фото

Līdz šim venecuēliešiem netika rādītas jaunas Čavesa fotogrāfijas, sabiedrībā nav dzirdama prezidenta balss, savukārt valdības skopā informācija par viņa veselības stāvokli raisa dažādas sazvērestības teorijas.

Tomēr venecuēlieši vēl kādu laiku nedzirdēs līdera balsi. Čavesam rīklē ievietota elpošanas caurule, tāpēc viņam ir grūti parunāt, sacīja informācijas ministrs Ernesto Viljegass.

Tas ir noticis elpceļu infekcijas dēļ, kas ir parādījusies pēc operācijas, pavēstīja ministrs. Infekcija tiek kontrolēta un ārstēta, tomēr Čavesam joprojām ir zināmas grūtības elpot.

"Tāpēc komandieris Čavess elpo, izmantojot trahejas cauruli, kas rada pagaidu traucējumus viņa spējām sarunāties," uzrunā televīzijā sacīja Viljegass.

Kā ziņoja portāls Mixnews, 58 gadus vecais Čavess pēc vēža operācijas šobrīd atgūstas Kubā, un kopš pēdējās operācijas, kas tika veikta 11.decembrī, sabiedrībā viņš nav redzēts.

Foto: profi-forex.org, metronews.ru

Komentāri