Ņemcova bērnu māte: Es pusdzīvi atdotu, lai viņš būtu dzīvs, Mixnews.lv

Ņemcova bērnu māte: Es pusdzīvi atdotu, lai viņš būtu dzīvs

фото

Pasaulē | 2015. gada 3. martā plkst. 10:42

Krievijas opozīcijas politiķis Boriss Ņemcovs, kas tika nogalināts naktī uz 28.februāri, bija lielisks tēvs un godīgs cilvēks. To atklāja Ņemcova abu bērnu māte Jekaterina Odincova intervijā portālam spletnik.ru.

“Es neko nestāstīšu par pagātni tāpēc, ka tagad tas nebūtu pareizi. Agrāk dažreiz es nespēju novaldīt emocijas sievišķīgas apvainošanās dēļ, es atļāvos ko lieku un tagad to nožēloju. Es ļoti viņu mīlēju, viņš bija gaišs cilvēks, mums ir lieliski bērni, es par viņu atcerēšos tikai to labāko. Par laimi, piecas dienas pirms viņa nāves es uzrakstīju viņam vēstuli, ka visu esmu viņam piedevusi un lūdzu viņu piedot man. It kā jutu,” pastāstīja Odiņcova.

фото

Pēc viņas teiktā, Ņemcovs bija lielisks tēvs, mīlošs un taisnīgs.

„Mums ir liela nelaime, bērni palikuši bez tēva. Dēlam ir 19, viņš studē fiziku un ir ļoti līdzīgs tēvam. Meitai ir 12, viņa tēvu dievināja. Viņš bija lielisks tēvs, mīlošs un taisnīgs. Man tagad jābūt divreiz stiprākai, mammas un tēta lomā. Ja es zinātu, ka viņš ies bojā, es viņam sen būtu visu piedevusi. Ja es varētu, es pusdzīvi atdotu, lai viņš būtu dzīvs,” dalījās Ņemcova bērnu māte.

фото

Tikmēr Maskavā Saharova centrā sākusies atvadīšanās no Ņemcova.

фото

Ņemcovs tika nošauts piektdien vakarā Maskavā līdzās Kremlim pie Vasīlija nogāzes uz Lielā Maskavas upes tilta.

Godinot noslepkavoto opozicionāru, Maskavas ielās svētdien izgāja vairāk nekā 50 000 demonstrantu. Piemiņas pasākumi notika arī daudzās citās Krievijas pilsētās.

Ņemcovs tiks apglabāts Maskavas Trojekurovas kapos.

Komentāri