Versijas par Putina slimību: No muguras sāpēm līdz insultam (VIDEO), Mixnews.lv

Versijas par Putina slimību: No muguras sāpēm līdz insultam (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2015. gada 13. martā plkst. 10:42

Pēc tam, kad sabiedrībā parādījās ziņas, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins teju nedēļu nav rādījies sabiedrībā, mediji raksta par dažādām versijām, kas noticis ar Krievijas prezidentu.

Pēdējo reizi Putins sabiedrībā bija redzams 5.martā, tiekoties ar Itālijas premjerministru Mateo Renci.

Visas nākamās Putina tikšanās presei bijušas slēgtas.

Trešdien kļuva zināms, ka Putins nebrauks uz Astanu, kur viņam bija paredzēta tikšanās ar Baltkrievijas un Kazahstānas prezidentiem.

Kazahstānas informācijas avots ziņu aģentūrai Reuters apliecinājis, ka Putins esot saslimis. Putina preses sekretārs Dmitrijs Peskovs gan šo informāciju noliedza.

Ceturtdienas vakarā sociālajā tīklā Twitter un Krievijas medijos parādījās informācija, ka Maskavā lidinās vairāki armijas helikopteri, kas nekavējoties tika saistīta ar versijām par Putina veselības problēmām.

Portāls by24.org rakstīja, ka armijas helikoptera lidināšanās virs Kremļa ir neparasts gadījums. Atklājies, ka tas esot bijis Krievijas prezidenta radiosakaru helikopters, kuru izmanto kā retranslatoru, lai nodrošinātu valsts vadošajiem darbiniekiem radio sakarus ar ātrās reaģēšanas spēkiem.

Arī kādas Maskavas elitāras slimnīcas teritorijā tika novēroti vairāki helikopteri, bet pēc brīža parādījās informācija, ka Putinam konstatēts smadzeņu insults.

Arī Rietumu mediji raksta par Putina veselības problēmām. Tā, piemēram, nesen USA Today, atsaucoties uz Pentagonu, paziņoja, ka Putinam ir Aspergera sindroms - - “autiska saslimšana, kas ietekmē visus viņa lēmumus”.

Bet New York Post žunrālists Ričards Džonsons paziņoja, ka Putinam ir aizkuņģa dziedzera vēzis. Komentējot šo ziņu, Putina preses pārstāvis teica: “Nesagaidīsit!”.

Jau labu laiku medijos tiek runāts, ka Putinam ir nopietnas muguras problēmas. Reuters, atsaucoties uz avotiem Krievijas valdībā, ziņoja, ka Putinam ir muguras problēmas, kuru dēļ var nākties gulties uz operāciju galda. Viens no avotiem it kā esot redzējis Putinu ortopēdiskā korsetē, un muguras sāpju dēļ viņš ik pa laikam atceļ ārvalstu vizītes.

Jāpiebilst, ka par Putina muguras traumu pirmais paziņoja Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko, pastāstot, ka Putins savainojis muguru džudo cīņās. Runā, ka tagad šī trauma atkal liek par sevi manīt.

Arī sociālajos tīklos Putina pazušana ir viena no aktuālākajām tēmām.

Komentāri