Argentīnā sieviete apprec savas dvīņumāsas slepkavu, Mixnews.lv

Argentīnā sieviete apprec savas dvīņumāsas slepkavu

фото

Pasaulē | 2013. gada 17. februārī plkst. 11:15

Argentīnā kāda sieviete apprecējusi savas dvīņu māsas slepkavu, ziņo ārvalstu prese, atsaucoties uz aģentūru AP.

Sv. Valentīna dienā Edīte Kasasa (23) apprecēja Viktoru Singolani, kas, pēc vietējās tiesas atzinuma, pirms diviem gadiem ar diviem šāvieniem krūtīs nogalinājis meitenes māsu Džoannu.

Pirms tam Singolani un Džoanna Kasasa kādu laiku satikās, tiesa, meitene attiecības pārtrauca un līdz pat savai nāvei sagājās ar citu vīrieti. Abi vīrieši tika nopratināti, taču tiesa par vainīgu atzina Singolani un piesprieda viņam trīspadsmit gadu cietumsodu. Tomēr Edīte Kasasa turpināja ar viņu sazināties, apgalvojot, ka Singolani nav vainīgs.

Laulību ceremonijas laikā pie tās norises vietas sapulcējās sašutušie vietējie iedzīvotāji, kuri nosodīja sievietes lēmumus. Pūlis ēkas logos meta akmeņus un olas, tādēļ līgavai nācās vairākas stundas gaidīt, lai varētu pamest laulību vietu. Pēc ceremonijas policija nogādāja Singolani atpakaļ cietumā.

Meitenes ģimene mēģināja iejaukties, taču vietējais tiesnesis atzina, ka Edītei ir tiesības laulāties ar māsas slepkavu.

Māsu Kasasu māte paziņoja, ka neatbalsta šo laulību, jo baidās par meitas likteni: "Es baidos, ka ar viņu var notikt kas līdzīgs, jo Singolani ir slepkava un manipulators."

Pati jaunlaulātā nekādus komentārus nav sniegusi.

Foto: no vietnēm soradigital.com, soy402.com

Komentāri