Putinam paredz traģisku likteni, Mixnews.lv

Putinam paredz traģisku likteni

фото

Pasaulē | 2015. gada 16. martā plkst. 12:38

Bijušais "Doņeckas tautas republikas" (DTR) līderis Igors Girkins (Strelkovs) Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam paredz Serbijas prezidenta Slobodana Miloševiča likteni, ziņo LETA-DOŽDJ.

Miloševičs mira no sirdslēkmes 2006.gadā Hāgas tribunāla cietumā, tā arī nesagaidījis spriedumu apsūdzībās kara noziegumos, noziegumos pret cilvēci un par genocīda īstenošanu.

фото

Girkins nedēļas nogalē uzstājies ar runu Jekaterinburgā, kur rīkota kustības „Jaunkrievija” aktīvistu sanāksme, paužot neapmierinātību par izmaiņām Kremļa taktikā Donbasā.

"Vispirms Jaunkrievija, pēc tam nav Jaunkrievija, bet Doņeckas un Luhanskas tautas republikas, pēc tam nav tautas republikas, bet pašpasludinātās republikas, bet tagad jau tie ir atsevišķi Ukrainas rajoni. It kā runāja par krievu pasauli, par to, ka jāatbalsta savējie," savu neapmierinātību pauda Girkins, Putinam paredzot Miloševiča likteni.

Girkins kādu laiku bija Doņeckas "republikas" "aizsardzības ministrs", bet tad augustā negaidīti tika atsaukts atpakaļ uz Krieviju.

Kopš tā laika viņš vairākkārt veltījis kritizējis Kremļa politiku Ukrainā, uzstājot, ka Putinam vajadzēja jau sākotnēji iesūtīt Doņeckā un Luhanskā karavīrus, lai atbalstītu vietējos kaujiniekus, kā to izdarīja Krimā, kas ļautu visu Donbasu pievienot Krievijai.

Komentāri