Apšaude Zviedrijas krogā: Nošauj divus cilvēkus (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Apšaude Zviedrijas krogā: Nošauj divus cilvēkus (FOTO, VIDEO)

фото

Pasaulē | 2015. gada 19. martā plkst. 12:08

Vairāki ar automātiskajiem šaujamieročiem bruņoti bandīti trešdien vakarā krogā Gēteborgā, Zviedrijas rietumos, atklājuši uguni, nogalinot divus cilvēkus, ziņo LETA-AFP/DPA.

Brīdī, kad noticis uzbrukums, kroga apmeklētāji skatījušies futbola maču. "Vairāki uzbrucēji atklāja uguni ar automātiskajiem šaujamieročiem," teikts policijas paziņojumā. "Divi 20 līdz 25 gadus veci vīrieši ir nogalināti. Desmit līdz 15 cilvēki tika sašauti un ir guvušas dažādas smaguma pakāpes savainojumus."

фото

Policija pieļauj, ka dzīvību zaudējušo skaits var pieaugt. Bandīti no nozieguma vietas aizbēga automašīnā, un policija joprojām cenšas viņus atrast.

Noziegums, domājams, ir saistīts ar bandu aktivitātēm.

фото

"Mēs nevaram izslēgt, ka tas ir ar bandu darbību saistīts noziegums. Mums jau kādu laiku bijušas problēmas ar bandu noziegumiem šajā apvidū," sacīja policijas pārstāve sakariem ar presi Ulla Brēma.

Divi ar šaujamieročiem, kas izskatījušies pēc Kalašņikova automātiem, bruņoti cilvēki Gēteborgas Biskopsgārdenas rajonā iegājuši krogā un sākuši šaut, laikrakstam "Aftonbladet" pastāstīja aculiecinieki. "Mēs sēdējām uz skatījāmies futbola maču, kad ienāca šāvēji," pastāstīja viens liecinieks.

Kāds cits norādīja, ka šaušana notikusi ļoti ātri.

"Man nebija laika domāt par to, kas notiek. Tad es redzēju, ka mans draugs asiņo. Es centos asiņošanu apturēt, cik vien labi es to ar rokām varēju," raidorganizācijai SVT sacīja kāds vīrietis, kurš stādījās priekšā kā Rokijs.

Uz slimnīcu ar ātrās palīdzības automašīnām nogādāti astoņi cilvēki, vēsta laikraksts GT.

Komentāri