Aviokatastrofa Francijā: Īsi pirms avārijas viens no pilotiem pameta kabīni, Mixnews.lv

Aviokatastrofa Francijā: Īsi pirms avārijas viens no pilotiem pameta kabīni

фото

Pasaulē | 2015. gada 26. martā plkst. 09:11

Viens no Alpos avarējušās Vācijas zemo cenu lidsabiedrības "Germanwings" lidmašīnas pilotiem pirms traģēdijas atradies ārpus kabīnes un nav varējis tajā atgriezties, atsaucoties uz "The New York Times", ziņo LETA-AFP.

Atsaucoties uz kādu augsta ranga militārpersonu, kas iesaistīta katastrofas izmeklēšanā un dzirdējusi kabīnē notikušo sarunu ierakstu, laikraksts ziņo, ka liktenīgā otrdienas lidojuma sākumposmā starp abiem pilotiem norisinājusies "ļoti mierīga" saruna.

Taču pēc tam, kā liecina ieraksts, viens no pilotiem kabīni pametis un nav varējis tajā atgriezties.

"Puisis ārpusē viegli klauvē pie durvīm, taču atbildes nav," laikraksts citē militārpersonas teikto. "Un tad viņš dauza pa durvīm spēcīgāk, bet atbildes nav. (..) Var dzirdēt, kā viņš mēģina durvis izgāzt."

Militārpersona, kas vēlējās saglabāt savu anonimitāti, jo izmeklēšana vēl nav pabeigta, atzina, ka pagaidām nav zināms iemesls, kas licis vienam no pilotiem kabīni atstāt.

"Taču droši zināms, ka līdz pašām lidojuma beigām otrs pilots bija viens un durvis neatvēra," norādīja "The New York Times" sarunbiedrs.

Jāatgādina, ka otrdien Alpos nogāzās "Germanwings" lidmašīna "Airbus 320", kas atradās ceļā no Diseldorfas uz Barselonu. Katastrofā gāja bojā 150 cilvēki.

Komentāri