Atrod video ar pēdējiem mirkļiem "Germanwings" lidmašīnas salonā (VIDEO), Mixnews.lv

Atrod video ar pēdējiem mirkļiem "Germanwings" lidmašīnas salonā (VIDEO)

фото

Pasaulē | 2015. gada 1. aprīlī plkst. 13:05

Francijas laikraksts "Paris Match" un Vācijas izdevums "Bild" vēsta, ka atrasts video ar pēdējiem mirkļiem "Germanwings" lidmašīnas salonā pirms traģiskās avārijas, ziņo LETA-AFP.

Laikraksti vēstīja, ka video nofilmēts ar mobilo telefonu, kas atrasts katastrofas vietā, un tā autentiskums ir neapšaubāms.

Bet Francijas policijas pārstāvis telekanālam CNN noliedza, ka izmeklētāji būtu atraduši ar mobilo telefonu uzņemtu video, un paziņoja, ka mediju ziņotais neatbilst patiesībai.

"Paris Match" un "Bild" vēstīja, ka video ir tikai dažas sekundes garš un tajā fiksēta ļoti haotiska aina lidmašīnas salonā. Cilvēkus ir grūti identificēt, bet video apliecina, ka pasažieri zinājuši, kas ar viņiem notiek un notiks.

Video arī esot dzirdama metāliska dauzīšanās, iespējams, pilota mēģinājums atvērt kajītes durvis ar smagu objektu.

Jāatgādina, ka pirms nedēļas Alpos nogāzās "Lufthansa" struktūrvienības "Germanwings" lidmašīna "Airbus 320", kas atradās ceļā no Barselonas uz Diseldorfu. Katastrofā gāja bojā visi 150 cilvēki, kas atradās lidmašīnā.

Francijas prokurori pavēstījuši, ka "Germanwings" lidmašīnas otrais pilots Andreass Lubics viens pats ieslēdzies pilota kabīnē un apzināti nogāzis lidmašīnu.

Komentāri