"La Repubblica": Savādās parādības Čeļabinskas apgabalā - "M zonas" lāsts!, Mixnews.lv

"La Repubblica": Savādās parādības Čeļabinskas apgabalā - "M zonas" lāsts!

фото

Pasaulē | 2013. gada 18. februārī plkst. 12:38

Čeļabinskas rajonā, kur nokrita meteorīts, notiek dīvainas lietas. Vienā no vietējiem ciematiem Ļeņina piemineklis pat tika nomainīts pret pieminekli marsiešiem – acīmredzot, lai pielabinātos citplanēšiem, raksta "La Repubblica" korespondents Nikola Lombardoci.

"Stepes iedzīvotāji zina, ka viņu zeme ir nolādēta. Mansi tauta, kura no seniem laikiem apdzīvo teritorijas starp Čeļabinsku un Permu, iemācījušies daudzu gadsimtu gaitā sadzīvot ar dīvainām dabas parādībām. Lai attaisnotu neizskaidrojamās parādības, kuras joprojām notiek šajā reģionā, viņu senie stāsti par sliktajiem dieviem, savijas kopā ar mūsdienu ne mazāk trauksmainajamiem ufologu atklājumiem, kuri šīs vietas jau nosaukuši par visinteresantākajām uz planētas: anomālā Urālu zona jeb "Zona M", norāda korespondents.

"Neizskaidrojamu iemeslu dēļ, šī zonā vienmēr ir piesaistījusi dažādas formas un izmēru meteorītus. Internetā iespējams redzēt video ar objektiem, kuri varētu būt citplanētiešu kuģi, vai arī noslēpumainas kosmiskas vielas, kas ļoti līdzīgas meteorīta atlūzām, ko nesen video uzņēma Čeļabinskas iedzīvotāji," teikts laikraksta publikācijā.

Šajās vietās notikušas visdīvainākās lietas: satikšanās ar citplanētiešiem, pēkšņi ugunsgrēki, lidojoši priekšmeti. Tas viss ir izskaidrojams, bet kā lai izskaidro lidmašīnas, kurā atradās 13 pasažieri 2010.gadā, pazušanu. Kā arī notikums, kad 1950.gadā pazuda 9 studenti, kuri bija devušies slēpot, bet vēlāk tika atrasti saraustīti gabalos," šādu jautājumu uzdod publikācijas autors.

Pagājušajā gadā šīs anomālās zonās rajonā esošā Moļobkas ciemata administrācijas vadītājs nomainīja Ļenina pieminekli pret NLO. Viņš norāda, ka izdarījis to, lai pievilinātu tūristus, taču daudzi ir pārliecināti, ka viņš vēlējies iegūt citplanētiešu labvēlību, tā savā rakstā norāda itāļu žurnālists.

Foto: fmvideo.tv

Komentāri