Piemaskavā mucā ar cementu atrod deputāta līķi, Mixnews.lv

Piemaskavā mucā ar cementu atrod deputāta līķi

фото

Pasaulē | 2013. gada 18. februārī plkst. 15:05

Piemaskavā kādas garāžas pagrabā ar cementu pielietā metāla mucā atrasts Ļipeckas pilsētas padomes deputāta Mihaila Pahomova līķis, ziņo LETA.

Krievijas Izmeklēšanas komiteja pirmdien pavēstīja, ka Ļipeckas pilsētas padomes deputāta līķis atrasts vienā no garāžas pagrabiem ar cementu pielietā metāla mucā. Izmeklētāji ir savākuši pietiekami daudz pierādījumu, lai konstatētu, ka Pahomovs gājis bojā vardarbīgā nāvē.

37 gadus vecais Pahomovs pazuda Ļipeckā, Krievijas vidienē, 12.februārī, un izmeklētāji ierosināja lietu par slepkavību.

Aizdomās par līdzdalību nozieguma pastrādāšanā policija aizturējusi 11 cilvēkus. Viens no viņiem - kāds 40 gadus vecs maskavietis - tiek turēts aizdomās par nozieguma organizēšanu.

Vēl pirms līķa atrašanas Izmeklēšanas komiteja svētdien paziņoja, ka tā par Pahomova nolaupīšanas pasūtīšanu aizturējusi bijušo Maskavas apgabala dzīvokļu un komunālās saimniecības ministra vietnieku Jevgēņiju Haritonovu. Izmeklētāji neatklāj, kāds varētu būt šīs, pēc visa spriežot, pasūtījuma slepkavības motīvs.

Foto: alius.lv

Komentāri