Krievijā atrod vairāku nesen kritušu karavīru kapus (VIDEO), Mixnews.lv

Krievijā atrod vairāku nesen kritušu karavīru kapus (VIDEO) (1)

фото

Pasaulē | 2015. gada 20. maijā plkst. 14:05

Krievijas aktīvisti Vadims Korovins un Ruslans Ļevijevs radio "Eho Moskvi" ēterā paziņojuši, ka vairākos reģionos atrasti nesen kritušu Krievijas armijas specvienību karavīru apbedījumi. Viņi ir pārliecināti, ka karavīri krituši Ukrainas austrumos 4. un 5.maijā, ziņo LETA-ROSBALT.RU.

Aiz Krievijas robežām krituši trīs Galvenās izlūkošanas pārvaldes (GRU) īpašo uzdevumu 16.atsevišķās brigādes karavīri, Ļevijevs paziņoja sociālajā tīklā "Facebook" un "Eho Moskvi" ēterā.

Netālu no Tambovas Novije Ļadi ciema kapsētā apglabāts Antons Saveļjevs (iesauka Sava), vēsta aktīvisti. Vēl viens īpašo uzdevumu vienības karavīrs Timurs Mamajuslovs (iesauka Mamajs) apglabāts Kuktjakas ciema kapos Tatarstānā, bet Ivans Kardapolovs (iesauka Kardans) - Kurgānas apgabala Šumihas kapos, apliecināja aktīvisti.

"Viņi pabeidza obligāto dienestu un tad noslēdza līgumu, tas ir, viņiem ir gadi 20-21," radio pastāstīja aktīvisti.

Atbilstoši viņu informācijai karavīri krituši Luhanskas apgabala Zolotē vai Doņeckas apgabala Širokinē 4. un 5.maija kaujās.

Šādus secinājums ļauj izdarīt kritušo karavīru radinieku informācija sociālajos tīklos un tur ievietotās fotogrāfijas, skaidroja aktīvisti. Viņi sazinājušies ar Natāliju Saveļjevu - viena kritušā karavīra māti. Viņa tobrīd bijusi armijas daļā, bet vēlāk atteikusies atbildēt uz jautājumiem.

Ukrainas armija Luhanskas apgabalā sestdien (sākotnēji tika ziņots, ka svētdien) sagūstīja divus Krievijas armijas karavīrus - 3.gvardes īpašo uzdevumu brigādes kapteini Jevgēņiju Jerofejevu un seržantu Aleksandru Aleksandrovu. Brigādes pastāvīgā dislokācijas vieta ir Toljati pilsēta Krievijas Samaras apgabalā.

Pratināšanas gaitā abi gūstekņi apliecinājuši, ka ir Krievijas armijas aktīvā karadienesta karavīri. Nopratināšanas video ir publicēts tīmeklī.

Komentāri 1
Cik varpirms 3 gadiem
Baumu limenis,,viena tante teica un grantu nemejs taisa sensaciju..ar Vasiljevu nepietika?