Traģēdija Indonēzijā: Lidmašīna uzgāžas mājām, iet bojā vairāk nekā 100 cilvēki (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

Traģēdija Indonēzijā: Lidmašīna uzgāžas mājām, iet bojā vairāk nekā 100 cilvēki (FOTO, VIDEO)

фото

Pasaulē | 2015. gada 30. jūnijā plkst. 11:39

Indonēzijā gājuši bojā vismaz 113 cilvēki, militārajai transportlidmašīnai nogāžoties dzīvojamā rajonā Medanas pilsētā un aizdegoties, ziņo LETA-DPA/BBC.

Lidmašīnā "Lockheed C-130 Hercules" atradās 12 apkalpes locekļi un 101 pasažieris, telekanālam "MetroTV" pavēstīja Aguss Suprjatna.

Intervijā aģentūrai AFP viņš izteica šaubas, vai kāds ir izdzīvojis. "Nē, nē. Nav izdzīvojušo. Es tikko atgriezos no avārijas vietas," sacīja Suprjatna. Viņš sacīja, ka līdz šim atrasti un slimnīcā nogādāti 49 līķi.

Vietējā televīzija ziņo, ka lidmašīna "Lockheed C-130 Hercules" uzgāzusies divām mājām un vairākām automašīnām un aizdegusies.

Armijas preses pārstāvis sacīja, ka lidmašīna pacēlusies no tuvējās aviobāzes un aptuveni divas minūtes vēlāk nogāzusies pilsētā. Šobrīd nav skaidrs, vai gājuši bojā arī cilvēki uz zemes.

Kā pavēstīja Medanas aviobāzes pārstāvis, lidmašīnā lidojušie cilvēki lielākoties bija virsnieku, kuri pārcelti uz citu dienesta vietu, ģimenes.

фото

фото

фото

<

blockquote class="twitter-video" lang="en">

<

p lang="en" dir="ltr">Indonesia crash.... C-130 at least 30 death... sad news, my condolences for the families and friends

Komentāri