Šokējoši: Nogalinātais Krievijas deputāts spīdzināts līdz nāvei, Mixnews.lv

Šokējoši: Nogalinātais Krievijas deputāts spīdzināts līdz nāvei

фото

Pasaulē | 2013. gada 20. februārī plkst. 19:13

Nogalinātais Ļipeckas pilsētas padomes deputāts Mihails Pahomovs ir spīdzināts līdz nāvei ar mērķi atgūt daudzmiljonu parādu. Policijā domā, ka ļaundari, spīdzinot deputātu, ir "pārcentušies", ziņo "apollo.lv"

Kā vēsta kaimiņvalstu mediji, nolaupītais deputāts spīdzināšanas laikā zaudēja daudz asiņu, tāpēc nomira. Noziedznieki, redzot, ka upuris ir miris, nolēmuši atbrīvoties no līķa, iemetot to cementa mucā.

Pratināšanā noziedznieki stāstījuši, ka viņu mērķis nav bijis nogalināt deputātu, taču viņi dažas reizes ļoti spēcīgi iesituši vīrietim pa galvu, neaprēķinot sitiena spēku. Savukārt policija tagad gaida ekspertīžu rezultātus, kas ļaus precīzāk noteikt deputāta nāves iemeslus.

Kopumā saistībā ar deputāta slepkavību aizturēti astoņi cilvēki, no kuriem trīs personas apsūdzētas vien deputāta īpašuma apzagšanā.

Kā ziņoja portāls Mixnews, Piemaskavā kādas garāžas pagrabā ar cementu pielietā metāla mucā atrasts Ļipeckas pilsētas padomes deputāta Mihaila Pahomova līķis.

37 gadus vecais Pahomovs pazuda Ļipeckā, Krievijas vidienē, 12.februārī, un izmeklētāji ierosināja lietu par slepkavību.

Aizdomās par līdzdalību nozieguma pastrādāšanā policija aizturējusi vēl 11 cilvēkus. Viens no viņiem - kāds 40 gadus vecs maskavietis - tiek turēts aizdomās par nozieguma organizēšanu.

Foto: annalisamelandri.it, tengrinews.kz

Komentāri