Maskavā par triju modeļu slepkavību aiztur populāro ekstrasensu Georgiju Martirosjanu, Mixnews.lv

Maskavā par triju modeļu slepkavību aiztur populāro ekstrasensu Georgiju Martirosjanu

фото

Pasaulē | 2013. gada 21. februārī plkst. 21:36

Maskavā apcietināts valstī populārs ekstrasenss Georgijs Martirosjans, kurš tiek turēts aizdomās par sērijveida slepkavībām. Iespējams, tieši burvis nogalinājis vairākas fotomodeles, kuras gājušas pie viņa tīrīt savu auru, ziņo "kasjauns.lv"

Slepkavības veiktas ilgstošā laika periodā, un Maskavas policija meklēja iespējamo slepkavu. Šobrīd izmeklēšana tuvojas beigām, un galvenais aizdomās turamais ir gruzīnu izcelsmes 42 gadus vecais ekstrasenss Martirosjans.

Viņa upuri – trīs modeles, kā arī vienas modeles māte. Izradījies, ka meitenes devušās pie ekstrasensa pēc ezotēriska rakstura padoma, kā arī lai noņemtu it kā lāstu. Izmeklēšanā noskaidrots, ka upuri paši devušies pie ekstrasensa. Vismaz divas no mirušajām sievietēm nodarbojās arī ar eskorta biznesu un konsumāciju, jo kā fotomodeles nevarēja nopelnīt pietiekoši. Viņas devās pie Martirosjana šķīstīt savu dvēseli uzskatot, ka prostitūcija tomēr bojā karmu.

Martirosjans bija zināms kā "auru tīrītājs" un dažādu ārstniecisku procedūru sniedzējs. Viņš darbojās kabinetā Piemaskavā, taču modeles mēdzis aicināt arī uz savām mājām, kā arī pats devies ciemos pie viņām. Visas 3 nogalinātās tika atrastas pašu dzīvesvietās. Viena no upuriem – 23 gadus veca sieviete – tika atrasta vannā, un ekspertīze apliecināja, ka meitene mirusi no narkotiku pārdozēšanas. Taču mājas videonovērošanas kameras fiksēja Martirosjana ierašanos ēkā. Mirušās dzīvoklī viņš kopumā pavadīja vairākas stundas, un fiksētais meitenes nāves laiks sakrita ar ekstrasensa vizītes laiku.

Vēl vienā gadījumā vīrietis nogalinājis ne tikai modeli, bet arī viņas māti, un arī šī epizode sākotnēji arī tika saistīta ar narkotiku pārdozēšanu.

Policija uzskata, ka Martirosjans bijis diezgan drošs, ka no aizturēšanas un soda izbēgs, jo modeļu nāves Krievijā ir visai bieža parādība. Visbiežāk viņas mirst no heroīna un metadona pārdozēšanas, un ar to arī tika piesegtas šīs slepkavības. Kāds bija ekstrasensa slepkavības motīvs, nav zināms.

Kā ziņo krievu mediji, Martirosjanam paticis iziet sabiedrībā ar modeļu biznesa pārstāvēm, sevišķi gaišmatēm.

фото

фото

Foto: ekrānšaviņš no lifenews.ru, tltgorod.ru

Komentāri