Tallinā vēlas ierobežot izklaides vietu darba laiku, Mixnews.lv

Tallinā vēlas ierobežot izklaides vietu darba laiku

фото

Pasaulē | 2013. gada 28. februārī plkst. 15:29

Tallinas pilsēta nolēmusi lūgt Igaunijas valdību veikt likuma grozījumus, kas ļautu galvaspilsētai noteikt ierobežojumus izklaides vietu darba laikam un iegrožot trokšņaino Tallinas vecpilsētas nakts dzīvi, kas bieži ilgst līdz rītam, ziņo LETA.

Tallinas Centra rajona priekšsēdētājs Mihails Korbs uzskata, ka visiem krogiem vecpilsētā vajadzētu būt slēgtiem, vēlākais, 2:00.

"Tallina kļūst bēdīgi slavena kā britu vecpuišu paradīze un traku ballīšu vieta, taču pilsēta, kas iekļauta UNESCO pasaules mantojuma sarakstā, to nevēlas," uzsvēra Korbs, piebilstot, ka vairums krogu un klubu ir atvērti līdz agrai rīta stundai vai pat visu diennakti.

Korbs norādīja, ka šī situācija kļūst neciešama vecpilsētas iedzīvotājiem un traucē arī citu uzņēmēju biznesam, piemēram, viesnīcām, kuru klienti trokšņa dēļ nespēj atpūsties.

Savukārt Tallinas mēra vietnieks Arvo Sarapū norāda, ka šie likuma grozījumi sniegtu labumu ne tikai Tallinas vecpilsētas, bet arī citu pilsētu iedzīvotājiem, kuriem nakts dzīves baudītāji traucē naktsmieru.

Foto: restoransenso.ee

Komentāri