Skotu viskija "Chivas" ražotnē kļūdas dēļ izlej 18 000 litru dzēriena, Mixnews.lv

Skotu viskija "Chivas" ražotnē kļūdas dēļ izlej 18 000 litru dzēriena (2)

фото

Pasaulē | 2013. gada 1. martā plkst. 16:04

Kompānijas "Chivas Brothers" Skotijas rūpnīcas darbinieki kļūdas dēļ kanalizācijā izlējušu 18 tūkstošus litrus viskija, ziņo ārvalstu prese, atsaucoties uz publikāciju avīzē "The Scottish Sun".

Avots rūpnīcas iekšpusē avīzei pastāstījis, ka incidents noticis 28.februāra rītā. Tīrīšanas laikā pēc naktsmaiņas kāds no darbiniekiem atvēra krānu un aizmirsa to aizvērt. Parasti darbinieki noteica ūdeni un tīra iekārtas pirms nākošā produkta liešanas. Taču šoreiz viņi kopā ar ūdeni izlēja arī visus viskija krājumus. Kā uzsvēra avots, dīvaini, ka noplūde tika pamanīta tika dažas stundas pēc krāna atvēršanas, proti, apmēram 11 no rīta.

Pēc darbinieka teiktā, rūpnīcas "Chivas Brothers" vadība "kļuva sarkana vienā mirklī", uzzinot par notikušo. Uzsākta iekšējā izmeklēšana.

"Vainīgajiem ļoti paveiksies, ja tiem izdosies saglabāt darbu," paziņoja avots.

Pēc dabas aizsardzības dienestu teiktā, Līvenas upē fiksēts paaugfstināts spirta līmenis, kas kādu laiku var traucēt ūdens piegādi pilsētas robežās.

Rūpnīca pie Dambertonas pilsētas tika uzcelta 1938.gadā. Tā bija paredzēta galvenokārt "Dumbarton" biskija ražošanai. Tā ir viena no viskija šķirnēm, kas tiek ražota ar "Ballantine’s" zīmolu. 90.gados ražošana tika pārtaukta un pārtcelta uz citu vietu. Tagad Dambertonas rūpnīcā notiek dažādu "Chivas Brothers" produktu, tostarp viskiju "Chivas Regal" un "Ballantine’s", kā arī "Beefeater" džina pildīšana pudelēs.

Foto: no vietnes joshua-s.com

Komentāri 2
čuņčapirms 5 gadiem
LATVIJĀ ORĢINĀLO GRŪTI NOPIRKT,tas kas nopērkams lielveikalos ir poļu spirts ar esences piejaukumu! Etiķetas ražotas LIEPĀJĀ.
gunārspirms 5 gadiem
Tur jau tagad piešprices mūējie! Cīnās ar kapitālismu ar savām metodēm ....a varbūt nosūknēja Nu jāskatās, var būt drīz Rīgā parādīsies labs visītis ''na rozliv''