Prokurors: Berluskoni savā villā bija izveidojis prostitūcijas sistēmu, Mixnews.lv

Prokurors: Berluskoni savā villā bija izveidojis prostitūcijas sistēmu (2)

фото

Pasaulē | 2013. gada 5. martā plkst. 08:16

Bijušais Itālijas premjerministrs Silvio Berluskoni savā villā pie Milānas bija izveidojis "prostitūcijas sistēmu", kur viņš sievietēm par seksu maksāja ar naudu un dažādiem labumiem, pirmdien ekspremjera tiesā pavēstīja prokurors, ziņo LETA/AFP.

Prokurors Antonio Sandžermano izklāstīja noslēguma argumentus prāvā, kur Berulskoni apsūdzēts par seksu ar nepilngadīgu prostitūtu 2010.gadā. Spriedums gaidāms šomēnes.

Kā pavēstīja Sandžermano, Berluskoni līdzgaitnieki organizējuši prostitūtas un premjerministrs viņām atmaksājis ar "naudu un profesionālas karjeras izaugsmes piedāvājumiem, tostarp politiskajā pasaulē".

Berluskoni ir apsūdzēts par to, ka viņam bijušas dzimumattiecības ar marokāņu eksotisko dejotāju Karimu el Mahrugu, kad viņai bija tikai 17 gadu. Mahruga ir pazīstama arī ar skatuves vārdu Rūbija Siržuzagle.

Prāva šajā lietās sākās 2011.gada aprīlī. Maksimālais sods par mazgadīgas prostitūtas izmantošanu ir trīs gadi cietumā, bet Berluskoni ir apsūdzēts arī par to, ka ļaunprātīgi izmantojis valdības vadītāja amatu, pieprasot policijai, lai tā par sīku zādzību arestēto Mahrugu atbrīvo.

Foto: jezebel.com

Komentāri 2
onkulispirms 5 gadiem
es arī esmu jauks, tikai bez citroniem!
berluskoni fanepirms 5 gadiem
VAI NAV JAUKS ONKULIS:)