Itālija konfiscē mafijas īpašumus 450 miljonu eiro vērtībā, Mixnews.lv

Itālija konfiscē mafijas īpašumus 450 miljonu eiro vērtībā (1)

фото

Pasaulē | 2013. gada 5. martā plkst. 15:08

Itālijas policija otrdien konfiscējusi mafijas īpašumus 450 miljonu eiro (316 miljonu latu) vērtībā un arestējusi 20 personas, tostarp kādu britu, kurš tiek turēts aizdomās par saistību ar Īru republikāņu armiju (ĪRA), ziņo LETA-AFP.

Policija konfiscēja pavisam 12 kompānijas un 15 brīvdienu villas. Izmeklēšana šajā lietā sākās jau 2008.gadā un koncentrējās ap mafijas sindikāta "Ndrangheta" aktivitātēm Kalabrijas reģionā Itālijas dienvidos, galvenokārt uz ieguldījumiem tūrismā un nekustāmā īpašuma sektorā.

Lielākā daļa arestēto ir vietējo mafijas klanu locekļi, bet apcietināti arī divi spāņi un viens brits, kuru Lielbritānijas izmeklētāji tur aizdomās par saistību ar ĪRA.

Aresti veikti, Itālijas policijai sadarbojoties ar Lielbritānijas tiesībsargājošām iestādēm, bet, kur tieši aizdomās turamie arestēti, policija neatklāja.

Policija arī pavēstīja, ka Kalabrijas mafijas locekļi un spāņu uzņēmēji sadarbojušies jau kopš 2005.gada, ieguldot naudu dzīvojamajos īpašumos un tūrisma objektos Kalabrijā.

Foto: dilani.ru, hqroom.ru, tmgrupo.ru

Komentāri 1
anonimpirms 6 gadiem
Hm,interesanti,un kam tas konficētas villas tiks? ))))